سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
ایده هایی برای خوش تیپی مردان در روزهاي مختلف پاییزي

ایده هایی برای خوش تیپی مردان در روزهاي مختلف پاییزي

یکی از اصول خوش پوشی، توجه به فصل است. مثلا در روزهای گرم تابستان، رنگ های روشن گزینه های مناسب تری هستند. اما در پاییز بهتر است از رنگ هایی همانند یشمی، نارنجی، سرمه ای یا خردلی استفاده شود.
در این مطلب به طور ویژه به پوشاک و تیپ مردانه پرداخته شده و ۶ ترکیب شیک و زیبا ارائه شده است که می توان از آن ها ایده گرفت.

صبح جمعه؛ صبحانه روز تعطیل

در روزهای جمعه، همه چیز را ساده بگیرید و لباس هایی را انتخاب کنید که در آن ها احساس راحتی دارید. یک پلیور یقه گرد و ساده با رنگ توسی روی یک پیراهن پشمی چهارخانه تیره، به علاوه ی کتانی های سفید و شلوار کتان پشمی/زیتونی برای صرف صبحانه در کافه در یک روز پاییزی گزینه بسیار شیکی خواهد بود.

پیک نیک در پاییز

از آن جا که دمای هوا در پاییز متغیر است و نمی توان خیلی به آن اعتماد کرد، بهتر است یک پیراهن نخی آستین بلند، مثلا به رنگ یشمی را با ژاکت کش باف پشمی به رنگ سرمه ای و شلوار جین اسلیم فیت بپوشیده و با یک نیم بوت نبوک به رنگ عسلی یا قهوه ای، خیلی شیک و باکلاس به تفریح در بیرون از خانه بپردازید.

کافه با دوستان، بعد از ساعت کاری

یک پیراهن با طرح چهارخانه ای ریز سیاه و سفید، یک سوئیشرت کوتاه با آستین های بلند شمعی یا کت چرمی، شلوار کتان مشکی و کتانی های سفید گزینه ای فوق العاده شیک برای یک دورهمی دوستانه در کافه و رستوران به شمار می روند.

سفر یک روزه به بیرون شهر

پاییز فصل لباس های چند لایه است. به همین خاطر برای یک سفر کوتاه یک روزه به اطراف شهر می توانید یک ژاکت نازکِ پاییزی پوشیده و روی آن یک جلیقه ظریف به تن کنید که علاوه بر حفظ دمای بدن تان، موجب حجیم شدن لباس های تان نشود. برای این گزینه ها نیز یک شلوار جین سرمه ای با کفش ساق دار عسلی بپوشید. کلاه را به رنگ ژاکت و کیف را به رنگ جلیقه انتخاب و ست کنید.

برای تماشای مسابقات ورزشی در کافه یا ورزشگاه

یک تی شرت یقه گرد و آستین بلند پوشیده و روی آن یک ژاکت جلوبسته ی گشاد بپوشید. شلوار جین آبی روشن و کلاه لبه دار خاکستری را با کتانی اسپرت مشکی که کفی سفید دارد، ست کنید.

قرار عاشقانه در فصل پاییز

وقتی با کسانی که دوست شان دارید قرار می گذارید، بدون شک دل تان می خواهد که بهترین لباس های خود را بپوشید. برای این منظور، توصیه می شود از رنگ های این فصل در پوشاک خود بهره بگیرید. همان طور که در تصویر می بینید، روی یک تی شرت ساده سفید یا شیری، پیراهن لی تیره پوشیده و دکمه های آن را باز بگذارید. یک شلوار کتان خردلی بپوشید و با کفش ساق دار و بندی به رنگ عسلی ست کنید. برای تکمیل خوش تیپی خود، یک کت یشمی کوتاه نیز بپوشید. بهتر است ساعتی که با این لباس ها ست می کنید، اسپرت نباشد.

منبع: روزیاتو

(Visited 142 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *