پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
۷ ایده خلاقانه برای کسانی که کمبود کُمد دارند

۷ ایده خلاقانه برای کسانی که کمبود کُمد دارند

۱ – کتابخونه کیف و کفش

اگر قفسه های کتاب قدیمی دارید که دیگه به کار نمی آید ، چرا از آن ها به عنوان جای کفش و کیف استفاده نکنید ؟ می توانید با رنگ آمیزی قفسه های چوبی قدیمی این کمد شیک را بسازید .

۲ – نمایشگاه شیک پوشی

کمدها لباس های زیبا را از چشم همه پنهان می کنند ، اما نمایشگاه توی عکس مثل ویترین یک بوتیک شیک اتاق تان را زیبا می کند . این قفسه مخصوصا برای طراحان لباس خیلی مناسب است ، چون می توانند سلیقه پوشش و ست کردن لباس شان را نمایش بدهند !

۳ – فضای گوشه ای

این مدل قفسه ها را می توانید تو گوشه ای از اتاق قرار بدهید ، به خاطر عرض کم فضای کمی را اشغال می کنند و می توانید در طبقه هاش از وسایل تزئینی مثل مجسمه و تابلوهای کوچک هم استفاده کنید . این مدل قفسه ها مخصوصا برای قرار دادن انواع کیف مناسب هستند .

۴ – رگال متحرک

اگر اهل مهمانی هستید و لباس های مجلسی زیاد دارید این رگال مناسب خودِ خودِ شماست . طیف رنگی متنوع حتی می تواند لباس های شما را به شکل یک آیتم تزئینی در اتاق تان دربیاورد . برای مهمانی بعدی هم خیلی راحت تر می توانید تصمیم بگیرید که چی بپوشید .

۵ – کمد همه کاره

اگر از کمدهای شیشه ای یا کمدهایی که فضای باز دارند خوش تان می آید ، کمد همه کاره می تواند یک گزینه برای شما باشد . مزیت این کمد این هست که هر جور پوشیدنی مثل لباس ، کیف ، کفش و حتی زیورآلات می توانند جای مخصوص خودشان را داشته باشند .

۶ – اتاق پرو شخصی

اگر از دکوراسیون های ساده خوش تان می آید ، به این عکس خوب توجه کنید . با اضافه کردن آیتم های تزئینی مثل یک چراغ خواب یا فرش بافت قدیمی ظاهر به روز تری به دکورتان بدهید .

۷ – کمد نردبانی خودمون ساز

با استفاده از دو نردبان قدیمی و کمی مهارت نجاری می توانید این قفسه زیبا را بسازید . ظاهر طبیعی و زیبایی به دکور اتاق تان می دهد . حتی می توانید به عنوان جا گلدونی هم از آن استفاده کنید .

منبع: امروز آنلاین

(Visited 102 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *