سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
چگونه یک استاد دانشگاه یا معلم خوش پوش باشیم؟

چگونه یک استاد دانشگاه یا معلم خوش پوش باشیم؟

یک ژیله کلاسیک بافتنی
قطعا زمانی که وارد پاییز و زمستان می شویم بسیار به دردتان می خورد. این ژیله ها بهترین چیز برای ست کردن با انواع پیراهن مردانه ها هستند. تا حد ممکن از رنگ های انعطاف پذیر استفاده کنید. رنگ های خاکستری، طوسی، بژ و قهوه ای و …

یک کت و شلوار خوش دوخت
یکی دو دست کت و شلوار خوش دوخت در رنگ سورمه ای یا ذغالی بهترین گزینه برای زمان هایی هستند که می خواهید کمی رسمی تر لباس بپوشید. کت و شلوار که بدون یک جفت کفش رسمی نمیشود، پس به فکر یک جفت کفش چرم، ساده و رسمی نیز باشید.

پیراهن مردانه های جنس خوب
پیراهن مردانه می توان گفت پرکاربردترین لباسی که در تمام سال تحصیلی خواهید پوشید. رنگ سفید، آبی روشن، صورتی روشن و … گزینه های اصلی شما باشند.

کت اسپرت
همانگونه که گفته شد اگر محیط کاری خیلی رسمی ندارید که می توانید از کت های تکی استفاده کنید به سراغ استایل های کژوال هوشمند بروید. که ست کردن کت های تک با شلوارهای کتان است.

شلوار کتان
شلوارهای کتان در رنگ های کرم، بژ، طوسی، سورمه ای و … رنگ هایی هستند که بسیار برای شما کاربردی اند.

اورکت
برای زمستان اورکت همراه استایل های رسمی شماست. یک اورکت ذغالی با کت و شلوار مرتب و کفش های واکس زده شما را فوق العاده خواهد کرد.

برخی نکات را لطفا در لباس پوشیدن رعایت کنید:

از لباس ها و کفش هایی که براق باشند یا تزیینات طلایی داشته باشند شدیدا دوری کنید.

از پوشیدن یک لباس خاص در تمام سال اکیدا خودداری فرمایید چون چشم را خسته می کند و این یکنواختی راندمان کلاس را پایین می آورد.

 

منبع: بانی مد

(Visited 163 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *