جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
درمان چربی خون با یک نوشیدنی گیاهی و خوشمزه

درمان چربی خون با یک نوشیدنی گیاهی و خوشمزه

چربی خون یکی از بیماری های شایع در بین مردم است که پیر و جوان نمی شناسد این عارضه بسیار خطرناک می باشد چرا که در صورت تداوم و عدم درمان باعث سکته های مرگ بار می شود.

برای رفع چنین بیماری هایی نیاز به یک برنامه غذایی مفید و استفاده از گیاهان و سبزیجات می باشد که ما در ادامه  یک نوشیدنی مخصوص کاهش چربی خون را معرفی می کنیم.

اسفناج:
اسفناج یکی از گیاهانی است که خواص فراوانی برای قسمت های مختلف بدن را دارد این گیاه مهمترین منبع آهن به حساب می آید و در سرکوب عارضه های قلبی و همچنین سرطان های مختلف بسیار تاثیرگذار است.

خواص اسفناج

این گیاه خوشمزه در از بین بردن چربی خون نقش مهمی ایفا می کند و از همه مهم تر کلسترول موجود در خون را کاملا از بین می برد.

اسفناج دارای املاح معدنی فراوانی همچون نیاسین،فیبر،پروتئین های مهم بدن، ویتامین A، C، ائی و کا، تیامین، ویتامین بی۶،کلسیم، آهن,فسفر , … میباشد

همین امر باعث می شود که نیازهای بدن در طول روز برطرف شود.

اسفناج همچنین دارای ماده های ارزشمند غذایی با خاصیت های ضد التهابی و ضد سرطانی است و همچنین باعث درمان گرمازدگی نیز می شود .

مواد لازم برای نوشیدنی ضد چربی خون

اسفناج یک لیوان
کلم سبز یک لیوان
خیار یک عدد
کرفس دو عدد
گشنیز به مقدار لازم
برگ ریحان ۱۰ عدد
سیب گلاب ۳ عدد

برای تهیه این نوشیدنی کافی است که آب گیاهان و میوه های بگیرید و با هم مخلوط نمایید و در ماه روزی یک بار این نوشیدنی را تهیه و میل کنید با اثرات شفا بخش آن پی ببرید.

 

منبع: مجله مراحم

(Visited 150 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *