چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
نکات لباس پوشیدن مردان عضلانی و قد کوتاه

نکات لباس پوشیدن مردان عضلانی و قد کوتاه

مردانی که اندام ورزشکار و عضلانی دارند اما قد کوتاهی دارند باید برخی نکات را در لباس پوشیدن رعایت کنند تا لباس به درستی در فریم اندام آن ها قرار بگیرد.

این که لباس بتواند در اندام شما تناسب به وجود بیاورد شرط اصلی است.

شما اگر بتوانید در لباس پوشیدن مواردی را رعایت کنید که شما را کوتاه تر نشان ندهد گام بزرگی در استایل پیش برده اید. مطلوب است که یک تصور عمودی بدون شکست به بیننده منتقل کنید.

داشتن اندام عضلانی یک موهبت بزرگ است که نباید به گونه ای لباس بپوشید که آنها را بپوشانید. اما این بدان معنا نیست که لباس استرجی بپوشید!

الگوهایی که باید انتخاب کنید

۱- در انتخاب طرح ها به دنبال راه راه های عمودی باشید. حتی اگر بافت پارچه به گونه ای باشد که راه راه های عمودی ایجاد کرده باشد بهتر است. برای انتخاب رنگ ها نیز رنگ های تیره تاثیر قابل توجهی خواهند داشت. از پارچه هایی که خشن هستند و آویزان نمی شوند خودداری کنید.

۲- برای انتخاب کفش ، از کفش های ساده و نوک کشیده استفاده کنید. این کار خطای دید ایجاد می کند. برای ست کردن جوراب، جوراب و شلوار را با هم ست کنید نه جوراب و کفش را !

۳- برای انتخاب شلوار، سراغ شلوار های اسکینی، راسته تنگ و نسبتا چسبان انتخاب کنید. به هیچ وجه سراغ شلوارهای بسیار آزاد یا دمپا گشاد نروید. ضمنا شلوار تان باید ساده باشد و جیب و تزیینات اضافی نداشته باشد. تا حد امکان نیز از ساسپندر به جای کمربند استفاده کنید. ساسپندر دو خط عمودی است که شما را کشیده تر نشان می دهد.

۴- کت یکی از کلیدی ترین لباس های این مردان است. برای انتخاب کت سراغ کت های یک یا دو دکمه بروید. سرشانه های کت باید کاملا متناسب با شانه باشند و گشاد نایستد. رنگ های تیره و بدون طرح در اولویت هستند به ویژه شما باید شدیدا از طرح های چهارخونه های درشت اجتناب کنید.

 

منبع: بانی مد

(Visited 82 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *