دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹
یک ایده جالب برای درست کردن جعبه لاک ناخن

یک ایده جالب برای درست کردن جعبه لاک ناخن

دستور العمل

۱. یک جعبه کفش بی استفاده پیدا کنید. جعبه های ساده هم جواب کار ما را می دهند اما سعی کنید جعبه ای را بیابید که کمی شیک و زرق و برق دار است.

۲. برچسب های سفید کوچکی را با هر لاک تان رنگ کنید. حتما از برچسب سفید استفاده کنید تا رنگ لاک خودش را نشان دهد. حواس تان باشد که به ترتیبی که برچسب ها را رنگ می کنید، به همان ترتیب شیشه ی لاک های تان را بچینید تا اینکه یک رنگ را اشتباها روی شیشه ی لاک دیگری نچسبانید. وقتی که برچسب ها کاملا خشک شدند، از یک دستگاه سوراخ کن یا پانچ استفاده کنید تا یک قطعه ی دایره ای از برچسب جدا شود.

۳. قطعه های دایره ای که جدا کرده اید را روی لاک ها بچسبانید.

۴. یک کاغذ رنگی یا طرح دار زیبا بخرید. من یک کاغذ طرح دار با پس زمینه طلایی پیدا کردم و یک کاغذ طلایی ساده هم خریدم. از کاغذ طلایی ساده برای در جعبه استفاده کردم و از کاغذ طرح دارم برای جلد کردن خود جعبه. تلفیق دو کاغذ با طرح یا رنگ های مکمل می تواند جعبه تان را زیبا تر کند.

۵. جعبه ی کفش خود را با کاغذ هایی که تهیه کرده اید جلد کنید. من برای چسباندن کاغذها به جعبه از چسب اسپریی استفاده کردم، اما اگر این نوع چسب در دسترستان نیست می توانید از یک چسب نواری ساده هم استفاده نمایید.

۶. حالا لاک ناخن های تان را در جعبه بچینید، به هر ترتیبی که می پسندید.

منبع: تناسب اندام

(Visited 1,083 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *