سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
در سفرهاي تفريحي چه لباس هایی باید بپوشیم؟

در سفرهاي تفريحي چه لباس هایی باید بپوشیم؟

برای همه ی ما پیش آمده است که وقتی بر روی صندلی هواپیما می نشینیم و پس از تماشای بلند شدن هواپیما کم کم این فکر به سرمان می آید که لباس های مان به اندازه ی کافی راحت نیستند و کاش لباس بهتری می پوشیدیم تا هر لحظه خدا خدا نکنیم که زودتر برسیم و در مقصد لباس های راحت تری بپوشیم. ما در این مطلب برای شما توضیح می دهیم چگونه از سفرتان در هواپیما لذت ببرید.

شلوار کتان راحت

بهترین گزینه برای راحت بودن بر روی صندلی هواپیما، شلوارهای کتان کشی است. رنگ مشکی آن گزینه ی خوبی است چرا که جلب توجه هم نمی کند و موقعی که به مقصد می رسید ظاهر موجهی دارد.  اگر این شلوار ها را مناسب نمی دانید، چند تا سوال از خودتان بپرسید! آیا می توانید به راحتی پاهای تان را جمع کنید؟ می توانید چهارزانو بنشینید؟ اگر جواب تان بله است، پس شلوار موردنظرتان مناسب این سفر هوایی است.

تیشرت یقه هفت کمی گشاد

برای پوشش بالاتنه از تیشرت های یقه هفت استفاده کنید. مهم ترین نکته برای انتخاب لباس این است که شما در آن راحت باشید. در وهله ی دوم، ظاهر شما اهمیت دارد. برای آقایان رنگ آن زیاد مهم نیست و برای خانم های عزیز هم که در زیر پوشش اسلامی است، بسته به سلیقه ی شخصی شان است.

سوییشرت گرم و نرم

اگر سفرتان در فصل سرما است و در مقصد نیز سرما انتظار شما را می کشد، می توانید گزینه ی قبل را با یک سوییشرت راحت ترکیب کنید. شاید رنگ مشکی آن بهترین گزینه باشد.

کفش های کتانی راحت

وقتی صحبت از پوشش پا در سفر هوایی می شود، مطمئنا منظور کفش پاشنه بلند یا صندل های بنددار نیست. معمولا بهترین گزینه یک جفت کتانی راحت است. البته بعضی از مردم کفش های کالج را نیز مناسب می دانند چرا که خیلی راحت از پا درمی آیند. نهایت سخن این است که اگر انگشتان پای شما فضای کافی دارند، کفش تان مناسب است.

کمی تجهیزات

بردن چندین چیز با خودتان هیچ ضرری ندارد. یکی از این وسایل، بالشتک های گردنی است. اگر هواپیمای شما آن ها را ارائه ندهد، آن وقت است که متوجه ضرورت آن می شوید. گزینه ی بعد، عینک آفتابی است. حتما الان می پرسید مگر در هواپیما عینک می زنند؟

سوال شما کاملا به جا است و جواب ما هم مثل جواب شما نه است. عینک آفتابی برای وقتی است که به مقصد می رسید و ممکن است زیر چشمان تان پف کرده باشد و شما نخواهید کسی شما را با آن ظاهر ببیند.

کمی تجهیزات

دیگر نیازی به گفتن نیست که یک هندزفری تا چه حد می تواند سفر شما را راحت تر و لذتبخش تر کند.

 

منبع: کجارو

(Visited 59 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *