پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
۴ تکنیک برای از بین بردن چربی بالای ناف

۴ تکنیک برای از بین بردن چربی بالای ناف

داشتن برخی از چربی های شکم طبیعی است، و بخشی از اندام طبیعی و سالم شما به حساب میآید.

چطور چربی بالای ناف را صاف کنیم؟
اگر شما چربی شکم زیادی دارید، می توانید از همان روش های کلی که برای کاهش وزن به کار می بردید، برای آب کردن چربی شکم هم استفاده کنید. به علاوه اگر عضلات زیر توده چربی شکم تان را تقویت کنید و خاصیت ارتجاعی پوست تان را افزایش دهید، بهتر می توانید شکم تان را صاف کنید.

قدم اول :
رژیم غذایی تان را به یکی از رژیم هایی که باعث کاهش وزن می شوند تغییر دهید. غذاهای پرکالری و پر چرب را با میوه ها، سبزیجات، غلات کامل و پروتئین بدون چربی جایگزین کنید. به گفته ی مرکز بهداشت دانشگاه ایلینویز، مصرف کالری تان را متعادل کنید و تا زمانی که این کالری تغییر می کند، به همراه آن ورزش کنید. نتیجه نیم تا یک کیلوگرم کاهش وزن در هفته است.

قدم دوم :
با انجام حداقل ۱۵۰ دقیقه ورزش های کاردیو با شدت متوسط در هفته، کالری و چربی بیشتری بسوزانید. انجمن ورزش آمریکا، توصیه می کند که برای کاهش وزن کلی ورزش کنید، زیرا کاهش وزن فقط در یک ناحیه از بدن ممکن نیست.

قدم سوم :
نوعی از تمرینات قدرتی را انجام دهید که گروه عضلات بیشتری را تحت تاثیر قرار دهد، از جمله عضلات شکم. عضلات محکم شکمی، می توانند ظاهر پوست شل را بهتر کنند. افزایش توده ی عضلانی نیز به شما کمک می کند که کالری بیشتری بسوزانید. حداقل دو تا سه بار در هفته تمرینات قدرتی انجام دهید.

قدم چهارم :
همراه با افزایش فعالیت فیزیکی تان، مصرف مایعات خود را نیز افزایش دهید. آب رسانی مناسب به همراه تغذیه از یک رژیم غذایی سالم، به سلامت پوست تان کمک می کند. پوست سالم پس از کاهش وزن، راحت تر جمع می شود و به شما کمک می کند که شکم صاف تری داشته باشید.

 

منبع: salamati

(Visited 193 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *