دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹
۹ عاملی که نابود کننده جذابیت شماست

۹ عاملی که نابود کننده جذابیت شماست

همه ما به دنبال این هستیم که از راه های مختلف جذابیت مان را نزد دیگران بیشتر کنیم اما باید این نکته را نیز در نظر بگیریم که برخی کارها و برخورد های ما جذابیت ومحبوبیت ما را نزد دیگران کمتر می کند که در ادامه به مواردی در این رابطه اشاره می کنیم:

۱- کمبود خواب

زمانیکه خواب کافی ندارید جذابیت شما کمتر می شود و در چهره تان حالت خستگی و بی حالی به چشم می خورد و ناراحت و مریض به نظر می رسید.

۲- متوسط بودن

معمولا آدم هایی که ظاهر غیر معمول یا بسیار حد وسطی دارند جذابیت کمتری نسبت به افراد خوش پوش و خوش تیپ دارند.

۳- زبان بدن منفی

شاید در ارتباط با قدرت زبان بدن زیاد شنیده باشید، زمانیکه شما از حرکات بدن بهتری استفاده می کنید و بدن تان در حالت بهتری قرار می گیرد اعتماد به نفس و قدرت بیشتری را در مقایسه با خمیده نشستن و راه رفتن که جذابیت شما را کمتر میکند، احساس می کنید.

۴- استرس

زنان و مردانی که استرس زیادی در تعامل با دیگران دارند، جذابیت های خود را اغلب از دست می دهند و نزد دیگران محبوبیتشان کمتر می شود.

۵- خندیدن و غرور زیاد

اگرچه خندیدن، افراد را جذابتر می کند اما زمانیکه از حد طبیعی آن بیشتر شود جذابیت شما را نابود می کند.
همچنین مردم کسانی را که بیش از حد مغرور هستند دوس ندارند و اعتماد به نفس بیش از اندازه جذابیت ما را نزد دیگران کمرنگ می کند.


۶- سرد بودن

افرادی که در روابطشان بسیار خشک و جدی هستند جذابیت کمتری نسبت به کسانیکه شوخ طبع هستند، دارند.و این موضوع برای مرد و زن به یک اندازه موثر است.


۷- تنبلی

یکی از عوامل جذابیت فعال بودن و کمک کردن به دیگران است و افرادی که در انجام کارها تنبلی می کنند جذابیت کمتری نزد دیگران دارند.


۸- شباهت و تفاوت بیش از حد

شباهت و همچنین تفاوت بیش از حد دیگران با ما، محبوبیت افراد را کمتر می کند و ما کمتر جذب افرادی می شویم که بسیار شبیه ما هستند یا با ما بسیار تفاوت دارند.

۹- دروغ گفتن

زمانیکه شما سعی می کنید در ارتباط با سن، درآمد و بسیاری مسائل دیگر دروغ بگویید جذابیت تان در میان اطرافیان تان کمتر می شود.
کارشناسان معتقدند صداقت نداشتن هم برای زنان و هم مردان گزینه منفی بزرگی به حساب می آید.

مترجم : وحیده امینی

(Visited 664 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *