پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
خانومانه/ با انتخاب چه لباس هایی کمر باریک تر دیده می شوید؟

خانومانه/ با انتخاب چه لباس هایی کمر باریک تر دیده می شوید؟

بسیاری از افرادی که به نظر شما خوش پوش و خوش هیکل هستند، اندامی مانند یک مدل ندارند ، بسیاری از آن ها با انتخاب لباسی مناسب، کاری می کنند تا اندام شان، حتی به طور موضعی، لاغرتر و باریک تر دیده شود. اگر می خواهید کمر شما در لباس های تان باریک تر به نظر برسد از روش های زیر استفاده کنید.

۱- کمربند ببندید تا لاغرتر دیده شوید

اولین پیشنهاد برای این که کمتر خانم ها را لاغرتر نشان دهد، بستن کمربند روی یک پیراهن یا بلوز بلند یکی از قدیمی ترین و در عین حال کارسازترین روش است. کمربندهای پهن چهره ای کلاسیک و جدی به شما می دهند و کمربندهای باریک باعث می شوند دور کمرتان خطی منحنی و غیرمحسوس دیده شود. رنگ کمربند و جنس آن نیز بسیار مهم است و باید با لباس هماهنگی داشته باشد. مثلا می توانید یک کمربند باریک چرمی خاکستری را با یک سوییشرت به همان رنگ ست کنید یا حتی اگر تمایل داشتید رنگی جذاب و نمایان تر برای کمربندتان انتخاب کنید.

۲- شلوار فاق بلند بپوشید

شلوارها و دامن هایی که کمر آن ها تا روی شکم می آیند، باعث می شود کمر لاغرتر و باریک تر دیده شوند. با این لباس ها باید بلوزی بپوشید که انتهای آن را داخل شلوار بگذارید یا کوتاه باشد که فقط تا روی شکم را بگیرد.

۳- لباس هایی با برش یا رنگ متفاوت در قسمت کمر انتخاب کنید

لباس هایی که رنگ قسمت های روی کمرشان متفاوت و تیره تر است مخصوصا برای باریک تر نشان دادن کمر طراحی شده اند. قسمت هایی از لباس که به رنگ تیره تر طراحی می شوند این خطای دید را ایجاد می کنند که جمع تر و کوچک تر هستند، بنابراین اگر می خواهید کمرتان لاغرتر به نظر برسد لباس هایی که تمرکز طراحی آنها روی کمر است را انتخاب کنید.

۴- دامن راسته بپوشید

دامن های راسته به شکلی طراحی شده اند که تمرکز طراحی آن ها روی باسن است و همین باعث می شود تا با تضادی که ایجاد می کند کمر را لاغر تر و باریک تر نشان دهد. شاید این دامن ها کمی رسمی به نظر برسند اما برای یک مهمانی دورهمی نیز بسیار زیبا خواهد بود. این دامن ها شما را مرتب و در عین حال شیک جلوه خواهند داد.

 

منبع: بانوی شهر

(Visited 151 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *