شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
آقایان/ چه مدل تی شرتي مناسب فرم بدن شماست؟

آقایان/ چه مدل تی شرتي مناسب فرم بدن شماست؟

اغلب اهمیت برخی لباس ها را فراموش می کنیم، این که یک مدل تی شرت مردانه را چطور انتخاب کنیم یا کدام شلوار جین را بپوشیم و چطور یک کت خوش فرم بخریم.

یک تی شرت ساده می تواند یکی از مهمترین بخش های استایل شما باشد، اگر می خواهید سبک تان را بسازید، باید ابتدا بدانید کدام تی شرت برای فرم بدن شما مناسب تر است.

اولین قدم این است که سایز و فرم بدن خود را بشناسید و بدانید بدن خود را چطور اندازه بگیرید و سپس کدام سایز تی شرت را انتخاب کنید، اگر این ها را می دانید یک مرحله از بقیه جلوترید!

کدام سایز بزرگ است کدام سایز کوچک؟
وقتی یک تی شرت مردانه را می پوشید، درز شانه و بازوی آن باید دقیقا در روی کتف یعنی جایی که دست به شانه وصل شده است قرار بگیرد.
اگر تی شرت تنگ باشد این درز به سمت بالا کشیده می شود و در زیر بغل خود احساس تنگی می کنید و آستین تی شرت به سمت بالا می رود.
اگر تی شرت شما بزرگ باشد، درز روی شانه پایین تر و روی بازو قرار می گیرد و به همین ترتیب مدل تی شرت برای شما بزرگ به نظر می رسد. اگر دلتان می خواهد تیپ بگی (Baggy) داشته باشید، این مدل اشکالی ندارد در غیر این صورت شما را چاق نشان می دهد.
قد تی شرت به فاق شلوار شما بستگی دارد، پایین تی شرت باید درست رو یا بالای خط کمر شلوار قرار بگیرد.
اگر تی شرت شما بلند باشد، روی باسن را می پوشاند و ممکن است شما را قد کوتاه نشان دهد.
تی شرت کوتاه باعث می شود کمر و شکم شما دیده شود، که این اصلا منظره ی جالبی را به وجود نمی آورد.مدل تی شرت بدن سازی مردانه

مدل تی شرت بدنسازی
بیایید صادق باشیم! اگر شما در چند ماه گذشته هر روز به باشگاه رفته اید تا بتوانید با یک دست آهن را خم کنید، احتمالا دلتان نمی خواهد این واقعیت را زیر لباس مردانه پنهان کنید!
مدل تی شرت بدن سازی باید به بدن شما می چسبد و بازوها و سر شانه را نشان می دهد.
وقتی می خواهید یک تی شرت اسلیم یا جذب بپوشید باید بدانید که این مدل با تی شرت تنگ فرق می کند.
اگر سایز کوچک تی شرت را نسبت به سایز اندام خودتان انتخاب کنید، آستین ها به سمت بالا کشیده می شود و این کمکی به خوب دیده شدن بازوهای عضله ای شما نمی کند، ضمن اینکه بیش از بازو شکم شما دیده خواهد شد.
یک تی شرت اسلیم یا تی شرت نخی مردانه با کمی حالت الاستیکی برای شما مناسب ترین انتخاب است، فقط باید سایز درست را انتخاب کنید.
برند اس اولیور (s.Oliver) یکی از بهترین برندهای مردانه است که تی شرت های جذب و جذابی دارد.

مدل تی شرت مردانه برای استایل بگی
اگر پیرو مد هستید، مد سال ۲۰۱۷ به شما پوشیدن این مدل تی شرت مردانه را پیشنهاد می دهد. این مدل برای کسانی که می خواهند در لباس خود احساس راحتی داشته باشند و در عین حال هم خوشتیپ دیده شوند مناسب است.
انتخاب این مدل تی شرت مردانه کمی از مدل های معمول دشوارتر است. بهتر است برای استایل بگی یک تی شرت معمولی با سایز بزرگ را انتخاب نکنید، چراکه این کار می تواند باعث شود لباس به شکل پیراهن روی تن شما دیده شده و قدتان را کوتاه تر نشان دهد.
مدل تی شرت مردانه ی بگی را با شلوار جذب مردانه و جین اسلیم بپوشید، اما شلواری را انتخاب کنید که در آن احساس راحتی می کنید.
پوشیدن مدل تی شرت آزاد یا بگی برای کسانی که اندام چاقی دارند، ایده ی خوبی نیست، این تی شرت شما را چاق تر نشان می دهد.

اگر چارشانه اید، این مدل تی شرت را بپوشید
اگر تی شرت راه راه می پوشید از خطوط افقی بپرهیزید
هیچ چیز به اندازه ی یک تی شرت کاملا اندازه برای مردانه که اندام چارشانه ای دارند مناسب تر نیست. تی شرت شما نه باید خیلی بزرگ باشد نه خیلی تنگ!
یک تی شرت جذب مردانه می تواند پهنای شانه های شما را به شکل اغراق شده ای بیشتر نشان دهد.
یک تی شرت گشاد و بزرگ هم به همین ترتیب می تواند شما را مربعی نشان داده و قدتان کوتاه تر به نظر برسد.
تی شرت با راه راه عمودی و شلوار همرنگ می تواند اندام شما را کشیده تر نشان دهد.

تی شرت یقه هفت مردانه برای خوش تیپ ها
تی شرت گشاد مردانه با یقه ی هفت، خیلی ترکیب جالبی نیست!
اگر برای یک استایل شیک تر دنبال تی شرت مردانه هستید، یقه هفت ها را انتخاب کنید.
یقه ی این مدل تی شرت مردانه بر اساس سلیقه ی شما می تواند بازتر یا بسته تر باشد، اما ما پیشنهاد می کنیم سراغ یقه های بیش از حد باز نروید، آن ها به سختی قابل ست شدن با لباس های مردانه ی دیگر هستند.
اگر اندام روی فرم و ورزشکاری دارید می توانید، یک یقه ی هفت کمی بازتر داشته باشید. یقه ی خیلی باز می تواند شما را پهن و کوتاه نشان دهد.

یک مدل تی شرت مردانه برای هر بدن و هر استایلی
به جای آن که خودتان را در طرح و رنگ و مدل های عجیب و متفاوت غرق کنید، می توانید از یک تی شرت مردانه ی ساده و یک رنگ استفاده کنید.
بهترین رنگ برای یک تی شرت ساده، رنگ سفید است.
می توانید یک تی شرت مارک دار و با کیفیت سفید را با هر استایل و هر تیپی بپوشید، این مدل ساده با هر شلوار یا کفش مردانه ای ست می شود.
علاوه بر استایل روزمره، یک تی شرت ساده و سفید رنگ را می توان برای تیپ نیمه رسمی با کت و شلوار هم ست کرد.

 

منبع: دیجی استایل

(Visited 40 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *