دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
بگویید چجور فیلمی می بینید، تا بگوییم شخصیت تان چگونه هست؟

بگویید چجور فیلمی می بینید، تا بگوییم شخصیت تان چگونه هست؟

فیلم حادثه ای: کسانی که طرفدار فیلم های حادثه ای هستند پر از انرژی هستند و شخصیت هیجانی دارند. این افراد خشم خود را سرکوب کرده و به تماشای فیلم های حادثه ای (action) که به جنگ و خشونت و هرج و مرج می پردازد می نشینند. این افراد معمولأ بشاش و سرخوش، پر انرژی و خوش بین هستند.

فیلم درام: خجالتی ها بیشتر درام تماشا می کنند. افرادی که موضعی حزن انگیز و غمگین داشته و تمایل دارند احساسات و هیجانات شان را سرکوب کنند به تماشای فیلم های درام (drama) می پردازند. اصولأ این افراد با دیگران خوب کنار نمی آیند و در بیان عقایدشان مشکل دارند و به انتقاد نیز بسیار حساس و خجالتی هم هستند.

تماشای کارتون: اگر کارتون زیاد می بینید و عاشق کارتون و انیمیشن هستید با استفاده از حواس پنج گانه و به کارگیری مهارت های علمی در طلب پایداری و استواری هستید. این افراد قابل اعتماد هستند و گرایش به سکون و معنویت و آرامش دارند.

فیلم شرلوک: کسانی که طرفدار فیلم شرلوک هلمز هستند کمال گرا و مرموزند.watching film شخصیت افراد را از روی فیلم مورد علاقه شان بشناسیم. اشخاصی که در برابر سختی ها مقاومند و سختکوشی، آزاده و ذوق و اشتیاق و کمال گرایی دارند.

فیلم های معمایی: افرادی که فیلم های معمایی (mystery) که در آن اتفاقات مرموز رخ می دهد تماشا می کنند به غیب گویی و پیش گویی و مسائل فوق طبیعی علاقه مند هستند.

 

منبع: آسمونی

(Visited 33 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *