دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
۳ پیشنهاد برای چیدمان رویایی خانه جديدتان

۳ پیشنهاد برای چیدمان رویایی خانه جديدتان

۱- برای داشتن دکوراسیون منزلی که با سلیقه و شخصیت شما هماهنگ باشد، قبل از هر چیز علایق خود را پیدا کنید. ببینید کدام سبک دکوراسیون با روحیات شما سازگار است؟ دوست دارید خانه لوکس، با وقار و با طرح های اروپایی و سبک کلاسیک داشته باشید؟ یا دوست دارید سادگی، نظم، خلوتی و به روز بودن در سبک مدرن را در خانه خود اجرا کنید؟ شاید هم بخواهید از هر سبکی عنصری را بیاورید که فضای خانه را دلخواه شما کند و سبک تلفیقی ایجاد کنید.

۲- بعد از تعیین سبک دکوراسیون به سراغ رنگ ها بروید. در خانه ایده آل ذهنی تان کدام ترکیب رنگی را از کودکی می بینید؟ دوست دارید از رنگ های روشن و ملایم در فضای داخلی خانه استفاده کنید؟ یا رنگ های تیره ولی شیک برای شما ایده آل است؟ شاید هم رنگ های گرم و شاد را بپسندید.

۳- بعد از انتخاب سبک دکوراسیون منزل و ترکیب رنگی کار برایتان راحت تر می شود. حالا وقت آن است که به سراغ نمونه های مشابه بروید. به راحتی می توانید در اینترنت مشخصات دکوراسیون مورد نظر را جستجو کنید تا با چیدمان منزلی که به فاکتورهای انتخابی شما آشنا شوید. با جستجوی اینترنتی ایده های بسیار خوبی به ذهن تان می رسد و شما می دانید که در زمان خرید به سراغ چه نوع وسایلی بروید.

 

منبع: چیدانه

(Visited 53 times, 1 visits today)