پنجشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۸
لباس ها و اکسسوری هایی که هر مرد خوش تیپی باید داشته باشد

لباس ها و اکسسوری هایی که هر مرد خوش تیپی باید داشته باشد

جذاب بودن در ظاهر چیزی نیست که شما گمان کنید باید به صورت درونی داشته باشید و قابل اکتساب نیست. بلکه جذاب های ظاهری کسانی هستند که قواعد لباس پوشیدن را به خوبی می دانند و برخی نکات کوچک را رعایت می کنند که ما سعی کرده ایم در قالب مقالات مختلف برای شما ارائه دهیم.

یک ساعت مچی خوب
کفش های خوب می توانند شخصیت شما را نشان دهند اما یک ساعت مچی خوب کلاس شما را نشان می دهد. ساعت چیزی بیشتر از این هستند که زمان را به ما اعلام کنند بلکه اکسسوری و لوازم جانبی هستند که می توانند یک استایل متفاوت خلق کنند. اما دقت داشته باشید که مجبور نیستید هزینه های سرسام آور برای خرید ساعت از برندهای معروف داشته باشید بلکه تنها به داشتن یک سلیقه خوب برای انتخاب ساعت مناسب با استایل رسمی و کژوال خود بسنده کنید.

یک شلوار جین مناسب
مگان بر می گوید که افتضاح ترین چیز این است که مردان شلوارهای بگی یا خیلی تنگ بپوشند. شلوارهای اسکینی خیلی هم زیبا هستند اما اسکینی پوشیدن با تنگ و چسبان پوشیدن متفاوت است. مردان باید استایل مردانه خود را حفظ کنند و شلوارهای متناسب با اندام خود بپوشند این تمام چیزی است که می تواند یک ظاهر جذاب و مردانه بسازد.

کفش ها
اگر یک مرد زمانی را صرف یافتن یک جفت کفش مناسب کند نشان می دهد که برای ظاهر خود اهمیت قائل هستند. کفش های شما مرتبط با شخصیت شما هستند بنابراین ما نمی توانیم بگوییم که چه بپوشید و چه نپوشید. با این حال برخی نکات مانند جوراب پوشیدن با صندل که اشتباه است ، با کفش های لوفر باید جوراب های بدون ساق پوشید و … باید رعایت شوند.

شلوارک
شلوارک های کتان راحت در رنگ های مختلف چیزی است که هر مردی به ویژه برای تعطیلات تابستان به آن نیاز دارد. یک مرد جذاب و خوشتیپ می داند که در هر موقعیتی باید چه چیزی بپوشد و این موقع شناسی است که آن را خوش استایل می کند.

کت اسپرت (ترکیب کت اسپرت با شلوارهای مختلف)
این که شما وارد دهه ۲۰ زندگی تان شده اید و قدم به دنیای بزرگسالی شدن به این معنانیست که مجبور باشید در مهمانی ها یا مراسم از کت و شلوارهای مانند پدر خود استفاده کنید. بلکه می توانید از یک کت اسپرت شیک استفاده کنید.

کت اسپرت یکی از پرکاربردترین لباس ها برای هر سن و در هر موقعیتی است که می توانید آن را با پیراهن مردانه، تی شرت و پولوشرت بپوشید.

یک تی شرت فیت و متناسب
تی شرت یکی از لباس هایی است که امکان ندارد در یک لباس مردان وجود نداشته باشید. اگر از پوشیدن طرح های تکراری خسته شده اید این جسارت را داشته باشید که از مدل ها و طرح های گوناگون استفاده کنید. حتی این تی شرت های دوست داشتنی را می توانید با کت اسپرت بپوشید.

لباس های ورزشی
مطمئنم شما که دارید این مطلب را می خونید به اندام خود در لباس های ورزشی فکر می کنید، اما اگر شما اندام ورزشکاری هم نداشته باشید می توانید از لباس های اسپرت و ورزشی استفاده کنید و همین شما را ترغیب می کند که بیشتر ورزش کنید! مردان در لباس های ورزشی بسیار جذاب می شوند.

کت و شلوار و کروات (راهنمای جامع ست کردن لباس رسمی مردان)
یک جنتلمن برای موقعیت های رسمی خودش یک کت و شلوار خوش دوخت با چند رنگ کروات کنار گذاشته است. این یک واقعیت است که هر مردی در لباس های رسمی و کت و شلوار بسیار مردانه و قابل اعتماد می شوند.

یک عطر فوق العاده ( عطرهای مردانه فوق العاده را بشناسید)
بوی خوش یکی از ماندگارترین چیزهایی است که می توانید در ذهن افراد باقی بگذارید. بنابراین این فرصت را از دست ندهید و از یک عطر ملایم و باکلاس برای موقعیت های گوناگون استفاده کنید. دقت کنید که هیچگاه! از عطر و ادکلن زیاد استفاده نکنید زیرا کلاس شما را پایین می آورد.

عینک آفتابی (راهنمای لنزهای عینک آفتابی)
قطعا عینک آفتابی ! مردان با عینک آفتابی بسیار جذاب می شوند این جز استایل علاوه بر این که شما را در برابر اشعه های مضر محافظت می کند یک برگ برنده برای خوشتیپی است.

اعتماد به نفس
این آخرین و مهم ترین چیزی است که باید داشته باشید و گرنه تمام مواردی که ذکر شد به کار نمی آید! هیچ فردی جذاب تر از یک فرد با اعتماد به نفس نیست.

 

منبع: بانی مد

(Visited 106 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *