سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
دختر خانم هاي قد بلند، با رعايت این نکات شيكپوش تر مي شويد!

دختر خانم هاي قد بلند، با رعايت این نکات شيكپوش تر مي شويد!

وقتی شما یک دختر قدبلند هستید گاهی یافتن برخی لباس ها مانند شلوار، اندازه آستین ها، دامن و غیره .. ممکن است سخت باشد. مثلا زمانی که دنبال لباس های بانمک مانند کفش های عروسکی ، دامن های پف دار و مدل های این چنینی هستید زمان بیشتری را برای پیدا کردن بگذارید. شما به عنوان یک خانم قد بلند باید برخی نکات را در لباس پوشیدن رعایت کنید که بتوانید زیبایی بلندی قد خود را نشان دهید.

اندام خود را بشناسید. یعنی برخی خانم های قد بلند دارای بالاتنه بلندتر هستند و برخی پایین تنه بلندتری دارند یا اینکه یک نسبت ثابت و مشخصی دارد. به خوبی با ویژگی های خود آشنایی داشته باشید تا بتوانید مناسب اندام تان استایل را بسازید.

صاف بایستید. برخی از افراد قد بلند چون از ابتدا همیشه از اطرافیان خود بلندتر بوده اند ناخودآگاه برای هماهنگ بودن با بقیه خود را کمی به پایین خم می کنند و صاف نمی ایستند این کار اشتباه است. اندام خود را با این کار تخریب نکنید. پشت خود را کاملا صاف نگه دارید و بلندی قد خود را دوست داشته باشید.

شلوارهای اسکینی را در آغوش بکشید. شلوارهای تنگ و اسکینی بهترین گزینه برای دختران قدبلند هستند. این شلوارها پاهای شما را زیبا و بلند نشان می دهد. هم چنین شلوارهای دمپا گشاد نیز اندام شما را خوب نشان می دهند.

از پوشیدن کفش پاشنه بلند خجالت نکشید. همیشه به پوشیدن کفش های تخت یا اسپرت عادت نکنید شما به یک خانم می توانید هر کفش پاشنه بلندی که دوست دارید با اعتماد بنفس بپوشید.

دامن و شلوارهای با فاق بلند را امتحان کنید. این طور لباس پوشیدن اندام شنی زیبایی برای شما می سازد. دختران قد بلند می توانند از کمربندهای ضخیم تر نیز می توانند استفاده کنند.

از اکسسوری های بزرگ استفاده کنید. هنگام انتخاب اکسسوری مانند کیف، گردنبند ، گوشواره و … از مدل های بزرگ استفاده کنید. کیف دستی های کوچک برای شما مناسب نمی باشند.

از طرح ها و رنگ ها لذت ببرید. شما به اندازه کافی بلند هستید که نیاز نداشته باشید با طرح ها و رنگ ها بخواهید خطای دید بلند بودن ایجاد کنید. اما دقت داشته باشید که سر تا پا یک رنگ پوشیدن شما را بلندتر نشان خواهد داد.

از دامن های خیلی کوتاه خود داری کنید. شما به راحتی از هر مدل دامنی در اندازه های مختلف می توانید استفاده کنید. اما دامن های کوتاه اصلا برای شما زیبا نمی شود.

به آستین لباس ها دقت داشته باشید. آستین های سه ربع استایل خوبی برای شما می سازد. بنابراین از این مدل لباس ها زیاد استفاده کنید یا اگر لباس های تان آستین بلند است آستین ها را تا بزنید.

 

منبع: بانی مد

(Visited 25 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *