جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
٦ پيشنهاد لباس براي آقایان درشت اندام خوش تيپ

٦ پيشنهاد لباس براي آقایان درشت اندام خوش تيپ

۱- تغییر کمربند به ساسبند

استفاده از کمربند برای آقایانی که شکم بزرگی دارند گزینه ی مناسبی نیست. بستن کمربند شکم شما را بیش از پیش نمایان می کند و باعث فرورفتگی در میانه ی کمر شما خواهد شد. توصیه می کنیم به جای آن از ساسبند استفاده کنید. ساسبند اطراف شکم بسته می شود و شکم شما کمتر نمایان خواهد شد. به علاوه شلوار به صورت افقی، نرم و روان روی بدن شما پایین آمده و فرم می گیرد که به سبک شما کمک درخوری خواهد کرد. استفاده از ساسبند همچنین کیفیت شلوار را به نحو بهتری حفظ می کند. همه ی شلوارها محل اتصال ساسبند ندارند. کافی است به خیاط خود بگویید که محل اتصال آن را روی شلوار الصاق کند.

۲- پیراهن های بزرگ و یقه پهن

اگر صورت شما کشیده و پهن است اصولاً باید پیراهنی بپوشید که یقه ی آن کشیده و پهن باشد. به یقه ی پیراهن ها دقت کنید. برخی از آنها ۹۰ درجه بوده و نوک آنها کاملاً به سمت پایین است. برخی دیگر که مناسب شما است نوک یقه ی آن به طرفین اشاره می کند و فاصله ی بین دو بخش یقه بیشتر است. این کار باعث می شود تناسب صورت شما حفظ شود و ظاهر بهتری داشته باشید. به علاوه اگر کراوات استفاده می کنید فضای بهتری برای بستن آن به شما خواهد داد. آقایان درشت اندام باید از کراوات پهن تری استفاده کنند.

۳- آقایان درشت اندام کلاه بگذارید

کلاه جزو مواردی است که سبک بسیار منحصر به فردی به آقایان می بخشد. به علاوه کلاه برای آقایان درشت اندام بهتر جواب می دهد. کلاه باعث می شود مثل کفش های بلند، قد شما بیشتر از آنچه که هست نشان دهد. افزودن قد، دید افراد را تغییر می دهد و وزن شما را متناسب تر از آنچه که هست نشان خواهد داد.

۴- پیرایش صورت

اصولاً ریش (یا بهتر بگوییم ته ریش) جذابیت زیادی برای آقایان به دنبال دارد. این مسأله در مورد آقایان درشت هیکل نیز صدق می کند. بهترین مدل ریش برای شما مدل پروفسوری است. مقداری ریش اطراف چانه ی خود را نگه دارید. همیشه سعی کنید ریش های خود را مرتب حفظ کنید. ریش های درآمده و نامرتب، شما را بسیار شلخته و تنبل جلوه می دهد.

۵- لوازم جانبی (اکسسوری) بزرگتر

لوازم جانبی جزو مواردی است که در سبک پوشش افراد تناسب ایجاد می کند. برای ایجاد تناسب در پوشش بهتر است هرچه وزن شما بیشتر باشد لوازم جانبی شما نیز بزرگتر باشد. برای مثال از مچ بند و ساعت های بزرگ استفاده کنید.

۶- پیراهن های دکمه دار

سعی کنید موقع پوشیدن پیراهن های دکمه دار آنها را داخل شلوار خود نگذارید و روی آن بیندازید. این مسأله باعث می شود تناسب تان بهتر جلوه کرده و سایز شما نیز کوچک تر به نظر برسد. در این مورد خاص می توانید پیراهن های آستین کوتاه استفاده کنید. پیراهن های آستین بلند معمولاً روی شلوار ظاهر شلخته ای پیدا می کنند. راه حل دیگر این است که خودتان آستین پیراهن را بالا بزنید. در فصل سرما نیز ژاکت های گشاد گزینه ی مناسبی برای آقایان درشت اندام خواهد بود.

صحبت پایانی

لباس پوشیدن و سبک پوشش آقایان درشت اندام بسیار متفاوت از دیگر افراد نیست. بیشتر بحث تناسب لباس با اندام شما و صادق بودن با خودتان مطرح است. کافی است به اندام خود نگاهی انداخته و بهترین لباس ممکن را با هیکل خود انتخاب کنید. از لباس های چسبان، کوتاه، سنگین، با طرح های متفاوت و رنگارنگ تا جایی که امکان دارد پرهیز کنید.

 

منبع: بامیلو

(Visited 74 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *