جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
با دانستن این نکات مناسب ترين هتل را براي سفرتان رزرو كنيد

با دانستن این نکات مناسب ترين هتل را براي سفرتان رزرو كنيد

با شروع تعطیلات تابستانی قطعا شما در حال برنامه ریزی برای تعطیلات هستید. باید برای پیدا کردن مقصدی جدید و جذاب، انتخاب وسیله حمل و نقل و همچنین ررزو محل اقامت اقداماتی انجام دهید. تصمیم گیری اشتباه می تواند تمام تعطیلات شما از بین ببرد. امروزه دیگر می توانید به راحتی تمام بررسی ها را قبل از سفر به صورت آنلاین انجام دهید. در این مطلب نکاتی کارآمد برای رزرو هتل در اختیار شما خواهیم گذاشت.

 

۱٫ با سازمانی که به آن تعلق دارید،صحبت کنید. ممکن است سازمان ها،تخفیفات برخی از هتل ها را دارا باشند. بدین ترتیب می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

۲٫ باید هنگام ررزو هتل به چندین نکته توجه کنید. هتل ممکن است دارای امکاناتی نظیر باشگاه، سالن بدنسازی، استخر، WiFi و یا یک صبحانه در بوفه که رایگان هم نیست باشد اما شاید شما به هیچ یک از این امکانات نیاز نداشته باشید. پس دلیلی ندارد در هتلی گران اقامت داشته باشید.

۳٫ تا آنجایی که می توانید برنامه سفر خود را برای زمانی که نرخ ها پایین است برنامه ریزی کنید. حتی در برخی موارد دیده شده است که اگر هتلی را یک تا دو ماه زودتر رزرو کنید،می توانید از تخفیفی نزدیک به ۵۰%بهره مند شوید.

۴٫ ررزو خود را هرچه زودتر انجام دهید. در هر موردی ،هروقت زودتر رزرو کنید،به مورد بهتری دست خواهید یافت.

۵٫ برای دریافت تخفیف و مزایا می توانید به برنامه ی وفاداری هتل ها بپیوندید. اگر شما جزء مشتری های ثابت یک هتل باشید، می توانید از تخفیفات ویژه استفاده کنید.

۶٫ اگر از هتل های زنجیره ای هم استفاده می کنید باید بدانید که آنها نیز برای مهمانان دایمی خود مزایایی در نظر می گیرند. فقط کافیست عضو شوید.

۷٫با انتخاب هتل اشتباه، سفر خود را خراب نکنید. آرامش در هتل خیلی مهمتر از امکانات موجود در آن است.

 

منبع: کوله پشتی

(Visited 65 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *