چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۸
رژیم ۶ هفته ای لاغری برای عروس خانم ها

رژیم ۶ هفته ای لاغری برای عروس خانم ها

معمولا همه عروس خانم هایی که نزدیک جشن عروسی شان هستند به تقلا می افتند که از شر اضافه وزن و ضایعات پوستی بدن خلاص شوند.در این نوشته تلاش کرده ایم راه کارهایی کاربردی برای رسیدن به این هدف را به عروس خانم ها توضیح دهیم.ما یک رژیم غذایی ۶ هفته ای برای عروس خانم ها در نظر گرفته ایم که طراح این رژیم سایما میلر است.

هفته ی اول – رژیم

اگر می خواهید یک پوست زیبا و جوان داشته باشید، باید یک رژیم غذایی سالم و پاکیزه در لیست اولویت های شما باشد. رژیمی که ما بر اساس توصیه های میلر برای عروس ها پیشنهاد می کنیم کمی سخت است، اما واقعا تاثیر دارد.

به این ترتیب که شما به هیچ وجه نباید کافئین، شیرینی، لبنیات و هیچ غذای فراوری شده ای مصرف کنید.اما نگران نباشید چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید بخورید. مثلا مقدار زیادی سبزیجات بخورید، چون سرشار از فیبر هستند و به گردش خون و قابلیت ارتجاعی پوست کمک می کنند و به بدن شما آنتی اکسیدان می رسانند تا رادیکال های آزاد را از بین ببرد.در طول رژیم بهیچ وجه نوشیدن آب را فراموش نکنید. حتی پیشنهاد می کنیم در روز ۲ تا ۳ لیتر آب بنوشید، مخصوصا اگر به تازگی شروع به ورزش کرده اید. آب، بهترین ماده برای زیبایی پوست و نرمی و شادابی آن است، زیرا به بدن کمک می کند تا سموم، هورمون ها، و مواد مضر را دفع کند.

هفته ی دوم – ورزش

ورزش را فراموش نکنید.ورزش، پوست را سفت می کند، و باعث تفکیک عضلات و بهبود خلق و خو می گردد در نتیجه احساس بهتری خواهید داشت. میلر می گوید: وقتی احساس خوبی داشته باشیم، زیبا بنظر می رسیم.از نظر میلر یکی از راه های عالی برای از دست دادن چربی بدن و آشکار کردن عضلات: دویدن، بوکس، طناب زدن، شنا و دوچرخه سواری است.برای بررسی اینکه آیا در حال چربی سوزی هستید یا نه، «تست صحبت کردن» را انجام دهید.شما باید هنگام ورزش آنقدر به تنفس شدید احتیاج داشته باشید که صحبت کردن برایتان دشوار باشد.برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب باید بین ۵ تا ۶ روز در هفته، ۴۵ تا ۶۰ دقیقه تمرینات قدرتی انجام دهید.

هفته ی سوم – برس کشیدن بدن

بخش بسیار قابل اهمیت دیگر در برنامه ی میلرزیبایی پوست است.او برای این کار برس کشیدن بدن را توصیه میکند.برس کشیدن سیستم لنفاوی شما را تحریک می کند، وسطح پوست تان را پاک می کند و از رویش موهای زیر پوستی جلوگیری می کند.بنابراین برای کمک به بدن به منظور از بین بردن سموم و خستگی و حفظ رطوبت، از یک برس که دارای موهای طبیعی زبر است، یکبار در روز و قبل از دوش گرفتن استفاده کنید.این کار را از انگشتان پاها شروع کنید و به سمت ساق پا بالا بروید، و به ناحیه ی لگن که غدد لنفاوی زیادی دارد، ادامه دهید. سپس به سمت منطقه ی شکم بروید و حرکات دایره ای در جهت عقربه های ساعت انجام دهید، و بعد به طرف بافت سینه بروید و از دست ها به سمت قلب حرکت کنید.

هفته ی چهارم – پاکسازی روده

هفته ی چهارم رژیم به پاکسازی روده اختصاص دارد.و برای خانم هایی که قرار است بزودی عروس شوند، نتایج شگفت آوری بدست می آورد!چراکه روده ی بزرگ، مقدار زیادی سم و مواد مضر ذخیره می کند،و وقتی شما روده تان را پاکسازی کنید، روده تان دوباره هیدراته شده و باعث می شود پوست تان با طراوت، و چشم های تان درخشان تر شود.

هفته ی پنجم – پاکسازی عمیق صورت

پاکسازی صورت تاثیر زیادی بر روشنی شفافیت و کیفیت پوست دارد وبهتر است دو هفته قبل از روز عروسی برای پاکسازی صورت تان دست به کار شوید.تا جوش ها و مواد سمی که زیر لایه ی اپیدرم پوست هستند، بیرون بیایند و تمیز شوند.

در پاکسازی عمیق و لایه برداری دستی از پوست صورت، جوش های سر سیاه را از بین می برد و زیبایی پوست را افزایش می دهد.

هفته ی ششم – لایه برداری با نمک

میلر عقیده دارد یک لایه برداری با نمک های معدنی در هفته ی قبل از عروسی، بسیار مفید است.بهترین روش برای چنین کاری میکرودرم است. در این روش پوست به وسیله یک دستگاه ساینده لایه برداری می شود.به این شکل که خارجی ترین لایه پوست که حاوی سلول های مرده پوست است (لایه اپیدرم) در معرض تماس با یک ماده معدنی ضرر قرار می گیرد.این پودر با داشتن کریستال های ریز باعث می شود که پوست ساییده شده و بافت های مرده از میان رفته و پوست ترمیم گردد.

میکرودرم با از بین بردن ضخامت پوست باعث بهتر شدن تبادلات فیزیولوژی پوست و تحریک کلاژن سازی برای تقویت قوام پوست با تحریک فیبروبلاست ها می شود. روش کار به این شکل است که ابتدا پوست تمیز و آرایش و چربی آن کاملا پاک می شود و بعد به مدت لازم بر حسب نوع پوست و ضایعه آن سایش در نقاط و جهات مختلف انجام می شود. زمان لازم حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه در صورت و ۲۰ دقیقه در گردن می باشد.و پس از اتمام پروسه صورت پاک و سپس با آب ولرم شسته می شود و یک کرم قابض (مثل اکسیددوزنگ یا کالامین) به محل ساییده شده زده می شود.این کار، بهترین و ساده ترین راه برای با نشاط کردن بدن است. زیرا سلول های مرده ی پوست را جدا می کند، گردش خون را افزایش می دهد، و به خون اکسیژن می رساند تا پوست فوق العاده درخشانی داشته باشید.

 

منبع: azmanbepors

(Visited 194 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *