چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
نکات مهم برای پوشیدن لباس مجلسی مشکی کوتاه

نکات مهم برای پوشیدن لباس مجلسی مشکی کوتاه

انتخاب لباس مجلسی کوتاه مشکی باتوجه به بازوها
اگر شما بازوهای پهن و شانه های وسیعی دارید، از لباس مشکی کوتاه بدون کمربند و بدون آستین استفاده کنید. اگر می خواهید بازوهایتان جذاب تر به نظر برسد از لباس هایی با بند های ضخیم استفاده کنید.
اگر نیاز به محافظه کاری بیشتری دارید، از آستین های خیلی کوتاه بهره بگیرید. فقط توجه داشته باشید اگر شانه های پهن دارید، از پوشیدن لباس های دکلته و بدون بند اجتناب کنید.

انتخاب لباس مجلسی کوتاه مشکی باتوجه به پاها
لباس  کوتاه تر، پاها را خوش فرم و زیبا نشان می دهد. با این وجود، اگر شما نیاز به لباس بلند و محافظه کارانه تری برای یک مراسم رسمی دارید، می توانید از یک چاک در کنار لباس خود استفاده کنید تا پاهایتان کشیده تر و زیبا به نظر برسد. همچنین می توانید با استفاده از یک چین یا گلدوزی توجه ها را به طول دامن خود افزایش دهید.
اگر پاهای کوتاه و عضلانی دارید، از پوشیدن لباس هایی که در قسمت میانی داری برجستگی یا گلدوزی هستند اجتناب کنید.
راهنمای پوشیدن لباس مجلسی کوتاه مشکی

انتخاب لباس مجلسی کوتاه مشکی باتوجه به کمر
در حال حاضر کمربند های لاغری خوبی در بازار وجود دارد که به باریک نشان دادن کمر کمک می کند. با این وجود شما می توانید در اطراف کمر خود از پارچه های مشکی راه راه و یا طرح هایی که کمر را باریک تر نشان می دهد استفاده کنید. از لباس های راسته و بی شکل که زیبایی اندام شما را کم می کند خودداری کنید.

انتخاب لباس مجلسی کوتاه مشکی باتوجه به گردن
برای جذاب تر شدن خط گردن و زیباتر شدن یقه، می توانید از یقه های مربعی شکل استفاده کنید.
همچنین استفاده از یقه های قلبی شکل هم می تواند مفید باشد. پوشیدن صحیح یک لباس مشکی کوتاه، و انتخاب درست آن کمک می کند، تا بهترین ویژگی های خود را بهتر نشان  دهید. واضح است، یک لباس مجلسی کوتاه مشکی برای هر مراسم و موقعیتی می تواند استفاده شود.

 

منبع: چی بپوشم؟

(Visited 228 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *