جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
خانومانه/ چگونه حرفه ای رژ لب بزنيم؟

خانومانه/ چگونه حرفه ای رژ لب بزنيم؟

اختصاصی چاره چی/ احتمالا شما هم با این موضوع روبرو شده اید که هنگام استفاده از رژ لب ، رژ به خوبی روی لب هایتان نمی نشیند و یا پوسته شده و سریعا پاک می شود در ادامه به چند تکنیکی می پردازیم که مثل حرفه ای ها لب هایتان را آرایش کنید.


– لایه برداری

لب های ما در مواجهه با خشکی هوا هر روز پوستخ شده و در صورتی که این پوسته ها از بین نروند رژ لب چند تکه و زشت می شود و ماندگاری لازم را نخواهد داشت بنابراین شما باید لایه برداری را در برنامه روزانه تان با استفاده از کرم لب یا وازلین انجام دهید.

– آبرسانی

برای آنکه لب های زیبایی داشته باشید بعد از لایه برداری با استفاده از کرم های ویتامینه یا خوراکی های طبیعی مثل عسل ، لیمو و … لب ها را هیدراته کنید روغن های طبیعی هم در این زمینه موثر هستند که می توانید قبل از آرایش روی لب ها بکشید.

– زیر سازی

برای زیر سازی هم می توانید از زیرسازهای مخصوص لب استفاده کنید و هم از کرم پودر یا پنکک روی لب ها استفاده کنید این کار کمک می کند رژ شما خوشرنگ تر و ماندگار تر شود.

– روشن کردن بالای لب

بهتر است قبل از زردن رژ چای بالای لب بالایی را کمی با پودر یا سایه روشن تر کنید بهتر است این کار قبل از زدن رژ باشد تا طبیعی تر جلوه کند این کار آرایش شما را جذاب تر خواهد کرد.

– قرینه سازی

در آرایش لب ها هیچ گاه نباید آنها را به شدت تغییر شکل بدهید بهتر است برای آنکه لب ها قرینه هم باشند با خط لب خطی کمرنگ در محدوده لب ها بکشید این کار کمک می کند تا رژتان یکدست و زیباتر باشد و لب ها تفاوت زیادی با هم نداشته باشند.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.totalbeauty.com

(Visited 52 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *