سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
۵ روش طبیعی برای آنکه آرامش بیشتری را تجربه کنید

۵ روش طبیعی برای آنکه آرامش بیشتری را تجربه کنید

اختصاصی چاره چی/ اضطراب و نگرانی این روزها اغلب افراد را درگیر کرده و از شایع ترین مشکلات روانی در میان مردم در سرتاسر جهان است بررسی ها نشان می دهد از هر ۳ نفر یک نفر دچار اضطراب های روزمره است و صرف نظر از داروهای شیمیایی می توان با انجام چند کار استرس را از زندگی کنار زد.

۱- مصرف داروهای گیاهی

بسیاری از داروهای گیاهی در درمان بیماری های عصبی راهگشا هستند که یکی از بهترین آنها ریشه گیاه والرین است این گیاه اضطراب شما را کم کرده و به بهبود کیفیت خوابتان کمک می کند این گیاه به صورت مایع یا جامد مصرف می شود.

۲- مدیتیشن

بررسی های بسیاری نشان می دهند که انجام حرکات مدیتیشن برای از بین بردن اضطراب فوق العاده است و اپلیکیشن های بسیاری در این زمینه به شما حرکات مدیتیشن را آموزش می دهند پس از این فعالیت غافل نشوید.


۳- مکمل منیزیوم

منیزیوم و خوراکی های حاوی این ماده غذایی برای کمک به آرامش و خواب با کیفیت مفید هستند پس بهتر است از پزشکتان بخواهید آن را برایتان تجویز کنید و آن را پیش از رفتن به تختخواب همراه با یک نوشیدنی یا چای میل کنید.

۴- صحبت کردن

زمانی که شما دچار استرس می شوید بهترین راه برای خلاص شدن از شر آن این است که در ارتباط با آن صحبت کنید شاید کمی برای شما خوشایند نباشد که دیگران ناراحتی و نگرانی شما را متوجه شوند اما این کار مانع از گسترده شدن سطح اضطراب شما می شود.

۵- پیاده روی

اضطراب احتمالا مانع از حرف زدن و یا حرکت کردن شما می شود اما به محض آنکه دچار استرس شدید سعی کنید کمی راه بروید تا این اضطراب نتواند بدن شما را به کنترل خود در آورد.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.leaf.tv

(Visited 80 times, 1 visits today)

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *