شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
مدل صورت افراد چه چیزهایی از شخصیت شان را برملا می کند؟

مدل صورت افراد چه چیزهایی از شخصیت شان را برملا می کند؟

اختصاصی چاره چی/ مدل صورت هر کدام از ما منعکس کننده ویژگی ها شخصیتی مان است و اگر شما بتوانید نوع چهره افراد مختلف را تشخیص دهید با دستور العمل زیر می توانید شخصیتشان و ویژگی های آن افراد را بیشتر درک کنید.

– صورت های گرد

افرادی که صورت و گونه های پری دارند افرادی با انعطاف پذیری بالاتر هستند و سازگاری بیشتری با اجتماع دارند این افراد اغلب حرفه های جذابی مثل بازیگری یا خوانندگی دارند و اگر چیزی برایشان جذاب باشند آن را با دیگران سهیم می شوند .


– صورت های بیضی

افرادی که این مدل صورت را دارند اغلب ورزشکار بوده و هیکل عضلانی دارند در ارتباط با ویژگی شخصیتی آنها می توان گفت به انزوا و تنهایی علاقه زیادی دارند و کمی خودخواه هستند و تنها به موفقیت خودشان فکر می کنند به همین دلیل هم زیاد کار می کنند و اهل عمل هستند .

– صورت مثلثی

افراد دارای صورت های مثلثی اغلب افرادی شجاع و با شهامت هستند و به همین دلیل هم اعتماد دیگران را به خوبی نسبت به خودشان جلب می کنند همچنین این افراد عمدتا افرادی خلاق بوده و به دنبال نوآوری در زندگی شان هستند.

– صورت های مثلثی وارونه

این افراد پیشانی پهن تری دارند و قسمت پایین صورت آنها باریک تر است آنها اغلب توان ذهنی و حافظه خوبی دارند و گاهای دارای شخصیت های مبهمی هستند اما همیشه نسبت به دیگران صادق و متعهد هستند.

– صورت های مربعی

این افراد اغلب با دیگران در رقابت هستند و اراده ای قوی و مستحکم دارند و علاقه زیادی به تسلط بر اطرافیان خود دارند به همین دلیل هم سعی می کنند در حرفه شان موفق باشند و در این زمینه هم دارای مهارت تصمیم گیری و رهبری هستند.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.cloudmind.info

(Visited 57 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *