جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
بایدها و نبایدهای قبل از رابطه جنسی که هر زن و شوهری باید بداند!

بایدها و نبایدهای قبل از رابطه جنسی که هر زن و شوهری باید بداند!

اختصاصي چاره چي/ کارکرد روابط جنسی در زوج ها فقط برآورده کردن نیازهای غریزی نیست. زوج ها در این رابطه بخش زیادی از حس خوب زندگی را تجربه می کنند و فواصلی که بین شان وجود دارد را ترمیم می کنند تا از نظر عاطفی هم تامین شوند و پایه های زندگی را مستحکم کنند. برای همین برقراری یک رابطه پر از احساس و لطیف توام با توجه به نیاز طرف مقابل اهمیت زیادی دارد و هر کدام شان باید مقدماتی را قبل از رابطه در نظر بگیرند تا به جنبه های مختلف این رابطه نزدیک شوند. در این مطلب مقدمات یک رابطه خوب را برايتان ليست كرده ايم:

سرحال باشید:

برای سرحال بودن و با انرژی بودن باید سعی کنید زیاد غذا نخورید و به جای آن میوه و آجیل بخورید تا بتوانید سرحال و شاداب باشید.
check-before-getting-married-1-3

 

قهر و نامهربانی ممنوع:
اگر می خواهید یک رابطه خوب و سالم داشته باشید باید قبل از برقراری رابطه هم محبت و دوستی بین شما و همسرتان باشد. دعوا و بحث بین هر زن و شوهری پیش می آید ولی نباید از این رابطه به عنوان حربه ای برای آشتی و تمام کردن مشاجرات و بحث ها استفاده کنید.

6-woman-denying-man-bed-lgn-47888475

دهان خوشبو:
یکی از بدترین اتفاقات در حین برقراری رابطه جنسی بوی بد دهان طرف مقابل است. سعی کنید همیشه دهان خوشبویی داشته باشید ولی حتما قبل از رابطه داشتن با همسرتان مسواک بزنید و دهان خود را خوشبو کنید

 

نگرانی و استرس را از خود دور کنید:
داشتن استرس و مشغولیت فکری باعث اختلال جنسی در فرد می شود. باید فکر خود را از هرگونه مشغولیت و نگرانی ها خالی کنید. بهتر است چند دقیقه قبل از رابطه را برای رسیدن به آرامش ذهنی و جسمی اختصاص دهید.    
e71e6e3dac1781903e8fcfc79d06e2f5_takmoj-com

لذت باهم بودن:
در زمانی که با همسرتان هستید نگذارید فکر های مختلف به ذهن تان بیاید؛ و شما را از لذت با هم بودن دور کند. زمانی را که با همسرتان هستید فقط به فکر لذت بردن از لحظاتی که با هم هستید باشید و فکر های منفی و ناراحت کننده که باعث اختلال در روند رابطه می شود را از خود دور کنید.

 

 

خلاقیت داشته باشید:
رابطه سالم و خوب نیازمند خلاقیت و انرژی است. برای داشتن یک رابطه خوب باید تنوع را به رابطه خود بیاورید. با اندک تغییری در ایجاد رابطه می توانید حس و حال تازه ای را به رابطه خود بدهید. بهتر است مکان های دیگر و مدل های دیگری را در رابطه خود امتحان کنید.

(Visited 412 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *