سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹
خانم ها /چه کمربندی مناسب اندام شماست؟

خانم ها /چه کمربندی مناسب اندام شماست؟

اگر قصد خرید کمربند دارید نکات کلیدی این مطلب را ازدست ندهید.

۱ – اگر كمربند به پهنای انگشت شست تان بود معلوم می شود كه كمربند مخصوص لباس های رسمی است و هر كمربندی كه از اين اندازه پهن تر باشد معمولی است و مناسب لباس های رسمی نيست.

۲ – شما با توجه به ظاهر كمربند هم می توانيد به نوع كاربرد آن پی ببريد مثلا: كمربندهای اسپرت معمولا رنگ های براق دارند در صورتی كه كمربندهای رسمی رنگ و بافت هايی صاف و مات دارند.

۳ – ۳ رنگ اصلی برای كمربند وجود دارد، مشكی، قهوه ای و قهوه ای سوخته كه بهتر است برای لباس های رسمی از رنگ مشكی استفاده كنيد،  البته در مورد كمربندهای اسپرت می توانيد با توجه به رنگ  لباس های تان هماهنگی رنگی را انتخاب كنيد و از کمربند های رنگی استفاده کنید.

۴ – هر كمربند برچسبی دارد كه روی آن سايز كمربند نوشته شده، اندازه دور كمرتان را بگيريد و كمربندی با يک شماره بزرگ تر از آن بخريد مثلا: اگر اندازه دور كمرتان ۳۳ يا ۳۴ است اندازه كمربندتان ۳۶ – ۴۰ خواهد بود.

۵ – كمربند هميشه بايد به عنوان لوازم فرعی لباس تان باشد نه مهم ترين جزء آن. پس با اين كه دوست  داريد چشم ديگران را به برق كمربند تان خيره كنيد، دنبال كمربندهايی نرويد كه قيمت شان از كفش يا كت و شلوار تان گران تر است.

۶ – ساده ترين قانون برای هماهنگ كردن كمربند با لباس اين است، رنگ كمربند بايد همواره با كفش ها يكی باشد. خيلی ساده، كفشی سياه  و براق با  يک كمربند سياه براق، همين!

۷ – چون كمربند بدن را به ۲ قسمت تقسيم كرده و خط های افقی ايجاد می كند بايد از رنگی كه متفاوت با لباس های مان است استفاده نكنيد وگرنه كوتاه تر و چاق تر نشان داده می شويد.

women-belt-size

۸ – كمربندها باعث ايجاد جمع  شدگی و چين در قسمت شكم می شوند و دور شكم را بزرگ تر از آنچه كه هست، نشان می دهند. در نتيجه خانم هايی كه شكم بزرگ دارند بهتر است از كمربند استفاده نكنند.

۹ – پهنای كمربند و سگک های تزئينی می تواند ظاهر شما را خيلی نافرم يا برعكس بسيار متناسب نشان دهد پس هنگام خريد اين ۲ نكته را فراموش نكنيد.

۱۰ – اگر  استخوان بندی ظريف داريد حتی اگر اضافه  وزن هم داريد از كمربندهايی با سگک های ظريف و كوچک استفاده كنيد.

۱۱ – اگر لاغر هستيد از كمربندهای نازک و باريک استفاده نكنيد چون شما را استخوانی تر نشان می دهد.

۱۲ – اگر كمر كوتاهی داريد به هيچ وجه كمربند عريض و پهن نبنديد زيرا اين نوع كمربندها كمر شما را پهن و كوتاه تر نشان می دهد.

منبع: بنيتا

(Visited 173 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *