سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
چگونه بدون پرو شلوار جین، از اندازه بودن آن مطمئن شویم؟

چگونه بدون پرو شلوار جین، از اندازه بودن آن مطمئن شویم؟

اختصاصی چاره چی / بسیاری افراد در خرید شلوار لی مشکل دارند و اغلب یا طرح و رنگ آن را نمی پسندند یا با سایز و قد آن مشکل دارند.

حالا زمانی را تصور کنید که بعد از کلی گشتن در فروشگاه ها، شلوار جین مورد نظرتان را پیدا کردید ولی آن فروشگاه اتاق پرو ندارد ، حالا چه کاری می توان کرد؟

۱- یکی از راه هایی که کمک می کند تا اندازه تقریبی شلوار را پیش بینی کنید، اندازه کردن دور کمر شلوار با متر و هم اندازه کردن آن با دور گردن شماست.درواقع شما می توانید با بستن دکمه شلوار و پیچیدن آن به دور گردنتان یا اندازه زدن این دو به این نتیجه برسید که شلوار سایز شماست یا خیر.پس اگر آن ها یک اندازه بودند، مشکل سایز دور کمر شما حل شده است.

657776016 fqt0961feqhfjmt-large

۲- یک راه دیگر این است که پهن ترین قسمت از شلوار را مقابل سر شانه ها نگه دارید، اگر سرشانه ها بزرگتر از شلوار بودند، شلوار برایتان تنگ است.و اگر کمی بزرگتر از سرشانه ها بودند، شلوار هم اندازه شماست.و اگر پهنای آن از سرشانه های شما خیلی بزرگتر بود، برایتان گشاد است.

fved504feqhfjn2-medium

۳- حالا برویم سراغ فاق و قد شلوار، برای اندازه کردن فاق شلوار، آن را روی شلوار خودتان گرفته و کوتاهی و بلندی اش را چک کنید.برای قد هم می توانید از متر استفاده کنید و با شلواری که پوشیده اید یا گرفتن اندازه ی قدتان از محل کمربند (ناف) از سایز بودن آن مطمان شوید.

fyep69ufeqhfjn6-large

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.instructables.com

(Visited 277 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *