جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
راهكا هايي جذاب براي بسته بندي هدایا

راهكا هايي جذاب براي بسته بندي هدایا

وقتی قرار است به کسی کادو دهید فقط به خود هدیه فکر نکنید، بلکه بسته بندی کادو هم مهم است.
برای هدیه دادن نیازی به خرید كادویی گرانقیمت ندارید؛ گاهی بسته بندی هدایا آن قدر جذاب و دوست داشتنی هستند كه لذت داشتن آن هدیه را برای ما دوچندان می كنند. با این مطلب همراه ما باشید.

۱-  بهار را در هدایای خود دخیل كنید:
گل ها از گذشته بهترین گزینه برای قرار گرفتن در كنار هدیه ها بوده اند. با كمی خلاقیت از فصل بهار ایده بگیرید. كافی است كمی متفاوت تر به هدایا نگاه كرده و هدیه بی نظیری برای عزیزان خود بسته بندی كرده و آنها را شگفت زده كنید.

hou14582

۲-  از چسب های رنگی استفاده کنید:
چسب های رنگی علاوه بر نوستالژیک بودن بهترین گزینه برای بسته بندی هدایای شما محسوب می شوند كه به خوبی می توانید به روش های مختلف از آنها استفاده كنید. در انتخاب طرح چسب ها دقت كنید، طرح های زیاد شلوغ زیبایی هدیه تان را از بین می برند.

hou14583

۳-  رنگ ها را به خاطر بسپارید :
وقتی صحبت از هدایا و اوقات خوش می شود، پس خالی از لطف نیست كه رنگ ها را در بسته بندی هدایای خود جای دهید. كامواها و نخ های رنگی بهترین گزینه برای این منظور هستند. در استفاده از آنها خلاقیت تان را دخیل كرده و هدایایی متنوع و خاص بسته بندی كنید.
برای تزیین هدایا با كامواها و نخ های رنگی خلاقیت خود را بکار ببرید.

hou14584
۴-  خلاقیت را فراموش نكنید:
برای بسته بندی یک هدیه منحصر به فرد نیاز به صرف وقت و هزینه های زیاد نیست؛ گاهی به سادگی و با كمی خلاقیت می توانید یک هدیه منحصر به فرد و مقرون به صرفه را برای عزیزان خود تدارک ببینید. ایده بسته بندی با پارچه ها را برای دوستان نزدیکتان امتحان كنید؛ حتما این هدیه برایشان خاطره انگیز خواهد شد.

ایده بسته بندی با پارچه ها را برای دوستان نزدیکتان امتحان كنید.

hou14585
۵- نوستالژیك هدیه دهید:
كاغذ های الگو یا ورق های كاهی یكی از آن عناصری است كه حس و حال نوستالژیک تری به هدیه شما می بخشد. هدیه خود را بسته بندی كنید و برای تزیین آن از یک كاغذ معمولی كه اسم محبوب تان یا حتی یك جمله زیبا روی آن نوشته شده و این دو را با یک روبان با رنگ متفاوت و شاد به هم چسبانده اید، استفاده كنید. می توانید از رنگ مورد علاقه عزیزتان برای روبان كمک بگیرید كه در این صورت مطمئن باشید بیش از بیش از شما سپاسگزار خواهد بود.

hou14586
۶- سرگرمی بسازید:
وقتی به بچه های كوچك هدیه می دهید، توجه داشته باشید بسته بندی هدیه به خوبی می تواند وسیله ای برای سرگرمی شان باشد. برای این منظور نقاشی كردن بهترین گزینه است! با این ایده بسته بندی هدایا می توانید در نهایت نقاشی آنها را به یادگار برای خود نگه دارید!
بسته بندی هدیه برای کودکان به خوبی می تواند وسیله ای برای سرگرمی شان باشد.

hou14587
۷-  جنسیت فراموش نشود:
بچه های كم سن دوست دارند همانند بزرگتر ها به نظر برسند و عقاید خودشان را مطرح كنند. وقتی شما به علاقه ها و سلیقه شان اهمیت می دهید، تاثیر بیشتری در ذهن شان خواهید گذاشت. پس در بسته  بندی هدایای آنها توجه به جنسیت را جدی بگیرید.

hou14588

(Visited 35 times, 1 visits today)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *