شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
با خصوصیات رفتاری همسران درونگرا آشنا شوید!

با خصوصیات رفتاری همسران درونگرا آشنا شوید!

عاشق هستند ولی بروز نمی دهند 
همسرتان به شما اهمیت می دهد، او گاهی فراموش می کند جملات رمانتیک دوستت دارم ، عشقم یا عزیزم را به زبان بیاورد . شاید این خصوصیت برای شما ایده ال نباشد اما خالص ترین عشق را دارد . او تنها به خاطر دلبستگی به شما و ارتباط مبتنی بر عشق در کنارتان است .همسر شما عاشق است اما همیشه آن را بروز نمی دهد . شاید فراموش کند دوستت دارم را به زبان آورد اما هیچ شکی در عشق او نیست و شما همیشه به عنوان یک عاشق کامل در قلبش حضور دارید .
همسر درونگرای شما به روش خود به شما اهمیت می دهد و نباید دچار بدگمانی شوید . یادتان باشد که ذات او باعث می شود حسش را به زبان نیاورد و افکارش را بیان نکند .

همه کار برای شما انجام می دهد ولی چیزی نمی گوید
همسر درونگرای شما خیلی حرف نمی زند اما با کارها و اعمال خود ، عشق ، احساس و محبتش را ابراز می کند . او هر کاری را برای خوشحالی شما انجام می دهد و هیچ وقت نمی گوید که فلان کار را انجام داده ام . این خاص ترین خصوصیتی است که باید بابت آن تشکر کنید .

تلاش برای حس ارامش و امنیت شما
همسر درونگرای شما همواره تلاش می کند این احساسات را به شما بدهد . او همواره به شما اهمیت می دهد . حس شادی و امنیت تنها چیزی است که برای همسرتان مهم است . امنیت بهترین چیزی است که وجود آن در یک رابطه مهم است .

قدر دان شما هستند
همسرتان قدردان شماست . شما برای او همه زندگی هستید . عشق شما دلیل خوبی برای ادامه دادن است . شما دقیقا در قلب او جای دارید . دلیلی برای خنده و کارهایی هستید که هر روز دلش می خواهد انجام دهد . پس به خاطر قدر دانی او سپاسگذار باشید زیرا به شما به عنوان اساس زندگی نگاه می کند .

فقط دوست دارد درکنار شما باشد
هر چند این خواسته اش را به زبان نمی آورد اما عمیقا معتقد است شما همیشه باید با هم باشید و هر دوی تان رابطه خاص ، محکم و ناگسستنی دارید . البته نباید توقع داشته باشید این حرف را به زبان آورد زیرا ذاتش این گونه است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *