پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
ویژگی های بارز افراد موفق را بشناسید!

ویژگی های بارز افراد موفق را بشناسید!

اختصاصی چاره چی/ همه ما می دانیم که موفقیت در زندگی یک شبه به دست نمی آید و برای رسیدن به اهدافمان باید تلاش بیشتری داشته باشیم.

اگر به زندگی افراد موفق نگاه کنیم می بینیم که آن ها برای زندگی شان برنامه ریزی منظمی دارند و از زمانشان بهترین استفاده را می کنند.در واقع وقت برای آن ها طلا است و آن را از دست نمی دهند.

در این مطلب می خواهیم به ویژگی های که افراد موفق دارند اشاره کنیم.

– آن ها از موانع موفقیت فاصله می گیرند

اگر به زندگی افراد موفق نگاه کرده باشید متوجه خواهید شد که آن ها از هرچه در مسیرشان مانعی ایجاد کند فاصله می گیرند، این افراد از موفقیت دیگر آدم ها الهام گرفته اما پیشرفت هایشان را با آن ها مقایسه نمی کنند.

– برای آن ها سلامتی مهم ترین موضوع است

سلامت در واقع سرمایه شما است و اگر شما فرد سالمی باشید برایتان انجام هر کاری امکان پذیر است.با توجه به اینکه افراد موفق به بهره وری و کارامدی بیشتر فکر می کنند، زمان مشخصی را برای استراحت، مصرف غذاهای سالم و مغذی و تجدید قوا در نظر می گیرند تا انرژی مجدد را برای ادامه کار به دست بیاورند.

– افراد موفق زیاد مطالعه می کنند

این افراد می دانند که مطالعه به دانش و در نتیجه موفقیت بیشترشان کمک می کند بنابراین زمان بیشتری را برای مطالعه اختصاص می دهند.

– آن ها برنامه ریزی دارند

اغلب مردم عادی در ارتباط با کارهایی که می خواهند در آینده انجام دهند، برنامه دقیقی ندارند اما افراد موفق همیشه برای کارهایی که می خواهند انجام دهند و زمان دقیق آن برنامه ریزی می کنند.

– افراد موفق بین کار و زندگی شان، تعادل ایجاد می کنند

این افراد می دانند که داشتن تعادل در زندگی موجب موفق شدن آن ها در کارهایشان می شود، بنابراین سعی می کنند تناسب بین کار و زندگی شخصی را با وقت گذاشتن برای انجام فعالیت هایی که دوست دارند و بودن کنار خانواده و دوستان رعایت کنند.

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.americandreaming.co

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *