شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
با این روش می توانید تشخیص دهید که آیا مو کوتاه به شما می آید یا نه!

با این روش می توانید تشخیص دهید که آیا مو کوتاه به شما می آید یا نه!

هر خانمی در زندگیش برای یک بار هم شده این سوال برایش پیش می آید که آیا با موی کوتاه قشنگ می شود یا نه؟ البته معمولا خانم ها از این که بخواهند موهای بلند و قشنگ خود را کوتاه کنند کمی می ترسند چون اگر به زیبا نشوندباید ماه ها منتظر بمانند تا دوباره موهای شان بلند شود.

با یک روش ساده می خواهیم به شما یاد بدهیم که چجوری تشخیص بدهید موهای کوتاه به شما می آید یا نه. این روش قانون ۲٫۲۵ نامیده شده که توسط جان فریدا ” John Frieda” آرایشگر و صاحب برند جان فریدا آن را کشف کرده است. برای این که تشخیص بدید موی کوتاه به صورت  شما می آید یا نه تنها به یک مداد و یک خط کش احتیاج دارید.

برای امتحان کردن این فرمول مراحل زیر را انجام دهید
یک عدد مداد زیر چانه قرار بدید. سپس یک خط کش به صورت عمودی زیر گوش قرار بدید. زاویه باید ۹۰ درجه باشد.
خط کش را از زیر نرمه گوش تا مداد اندازه گیری کنید. اگه اندازه به دست آمده کمتر از ۲٫۲۵ اینچ (۵٫۵ سانتیمتر) باشد پس موی کوتاه برای صورت شما مناسب است. اما اگر اندازه به دست آمده بیشتر از این مقدار باشد فقط موهای بلند می تواند به صورت شما جذابیت و زیبایی بدهد.

hair-1-2

بیایید این قانون رو روی صورت میشل ویلیامز و لیو تایلر بررسی کنیم
همین طور که توی عکس مشاهده می کنید موی کوتاه به صورت میشل خیلی می آید در حالی که صورت لیو فقط با موی بلند زیباست.
همه آرایشگرها و متخصصان زیبایی این روش رو قابل اعتماد میدونن و تایید کردند. پس اگر توی این فکر افتادین که موهای خود را کوتاه کنید اما نمی دانید که به شما می آید یا نه یک مداد و خط کش بردارید و تناسب صورت خود را اندازه گیری کنید یا این که این اصول و قانون ها را فراموش کنید و هر کاری که خوشحال تان می کند انجام بدهید.

hair-2-1

منبع: بدونیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *