شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
چه مدل لباس هایی در سال ۲۰۱۷ مد می شوند؟

چه مدل لباس هایی در سال ۲۰۱۷ مد می شوند؟

سال میلادی ۲۰۱۶ با همه اتفاقات و ترندهای جدید و قدیمی در عرصه مد رو به پایان است و به زودی سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز خواهد شد. این سال هم مانند همه سال ها با خود ترندها و مدل های جدیدی را می آورد که هر فرد خوش لباس و طرفدار مد باید از آن ها آگاهی داشته باشد تا بتواند ادعا کند با مد آشنایی دارد و مناسب ترین لباس ها را تشخیص دهد. اما مهم ترین لباس هایی که در سال ۲۰۱۷ مد روزاند و باید از آن آگاه باشیم کدامند؟

رنگ های خیلی تند و روشن
در بیشتر لباس های معرفی شده در هفته مد اخیر، رنگ های تند و روشن مثل قرمز و آبی سیر و سبز و زرد به وفور مشاهده شد که نشان می دهد در فصل آتی شاهد ظهور این رنگ ها در مدل های جدید لباس ها خواهیم بود.

دهه هشتاد
مثل فصل های گذشته در فصل آینده نیز مدل های دهه هشتاد جانی دوباره می گیرند، اپل، لباس های گشاد، چرم و لباس های ساسون دار را مجددا در لباس های مدل جدید و بر تن ستاره ها خواهید دید.

سر تا پا گل دار
لباس های گل دار از مهم ترین ترندهای سال ۲۰۱۷ است که مدتی است جای خود را در پوشاک باز کرده و به نظر نمی رسد قصد رفتن داشته باشد. این مدل را برای فصل بهار فراموش نکنید.

ست نبودن
هم رنگ پوشیدن دیگر از مد افتاده است و از این به بعد شما تنها باید به هماهنگی مناسب رنگ های مختلف در کنار هم فکر کنید و نه هم رنگ کردن لباس ها.

2uwnzu6dx19rkz1aiph4

پسا مینیمالیسم
این اصطلاح شاید کمی عجیب به نظر برسد اما تعریف ساده ای دارد و به معنای روندی تازه در سادگی و مینیمالیسم در فشن است که به ایجاد بافت و حجم در لباس های ساده می پردازد.

راه راه های فانتزی
در بسیاری از نمایش های مد در هفته های مد اخیر شاهد لباس هایی با راه های درشت و رنگی عریض به صورتی اغراق آمیز بودیم که جلوه زیبایی به لباس ها داده بود. منتظر ظهور این مدل ها در لباس های فصل آتی نیز باشید.

منبع: چی بپوشم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *