جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
خانومانه/ انتظارات نامعقولی که نباید از همسرتان داشته باشید!

خانومانه/ انتظارات نامعقولی که نباید از همسرتان داشته باشید!

قبل از این که همیشه از همسرتان طلب داشته باشید و از او انتظارات نامعقولی داشته باشید؛ نکات این مطلب را بخوانید تا متوجه شوید، قرار بود با زندگی خود چه بکنید.

متکی به خودتان باشید بدون توقع توجه از دیگران
 گاهی اوقات خانم ها وقتی ازدواج می کنند فکر می کنند همسرشان باید غذا و لباس و تمام سرگرمی های زندگی را تامین کند. در صورتی که خانم ها هم باید ابتکار و خلاقیت داشته باشند در زندگی.

کنار گذاشتن علایق همسر
هیچ وقت از یک مرد نخواهید که کار یا سرگرمی اش را کنار بگذارد تا وقت زیادی را با شما بگذراند. یک زن باهوش می داند که چنین تقاضایی باعث ناراحتی مرد می شود. از همسر خود بخواهید تفریحات مجردی اش را باید کمت کند و روی آن ها مدیریت داشته باشد.

همسرتان را مجبور به ترک خانواده و دوستان نکنید
گاهی اوقات شما نمی توانید یکی از دوستان یا خویشاوندان همسرتان را تحمل کنید. اما این به این معنی نیست که همسر شما مجبور باشد دوست یا خویشاوند را به خاطر شما ترک کند. بلکه شما باید به نحوی روابط خود را مدیریت کنید که ارتباط کمتری داشته باشید با شخص مذکور.

bigstock-couple-having-argument-at-home-168581872

تحمیل کارهای مورد علاقه تان به همسر
شما نمی توانید همسرتان را مجبور کنید از چیزهایی که شما خوشتان می آید او هم خوشش بیاد؛ هرکس علایق مخصوص به خود را دارد. دراین شرایط هم می توانید زندگی خوب و با احترامی را کنار هم داشته باشید.

همسرتان را مجبور به تغییر نکنید
زنی که ارزش واقعی یک رابطه را می داند از همسرش نمی خواهد که تغییر کند چون می دانده عاشق مردی شده که تنها در صورتی که خودش بخواهد تغییر می کند.

یک زن باهوش به همسرش اعتماد می کند
هیچ زن باهوشی برای عشق و علاقه و عدم خیانت همسرش مدرک نمی خواهد. وقتی رابطه بر اساس اعتماد پایه گذاری شود زن گوشی همسرش را چک نمی کند و به ایمیل هایش دزدکی سر نمی زند. این رفتارها توهین آمیز است و کسی اجازه این کارها را نباید به خودش بدهد.
برای این که مطمئن بشوید در رابطه شما صلح و آرامش وجود دارد باید سازش و توافق داشته باشید. گاهی اوقات نیاز است که هر دو طرف از رقابت و مبارزه با دیگری دست بردارند. احترام، گرما، مهربانی و صبر… این ها چیزهایی هستند که باید در سطح بالایی بین دو طرف وجود داشته باشد.

Problem of a young couple with blacks clouds and lightning

منبع:بدونیم

Problem of a young couple with blacks clouds and lightning

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *