شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
افراد موفق چگونه لباس می پوشند؟

افراد موفق چگونه لباس می پوشند؟

لباس پوشیدن ما رازهایی را از شخصیت ما برملا می کند. بیشتر افراد هم از ظاهر دیگران و نوع لباس پوشیدن شان رای به شخصیت آن ها می دهند. در این مطلب می خواهیم بگوییم چگونه مانند افراد موفق لباس بپوشید؛ همراه ما باشید.
classy-suit
۱- نباید از زیور آلات بیش از حد استفاده کنید. برای مثال خانم های موفق هیچ گاه تتو و انگشترهای بزرگ به دست نمی کنند. آقایان نیز نباید از خالکوبی استفاده کنند.

۲- از کراوات هوشمندانه استفاده کنید زیرا کراوات عکس العمل های متفاوتی ایجاد می کند.

۳- به خودنویس خود توجه داشته باشید. اگر بخواهید از یک خودنویس زیبا برای نوشتن در یک دفتر کهنه و زشت استفاده کنید مانند این است که با کت و شلوار گیوه بپوشید.

۴- هیچ گاه جوک های بی مورد تعریف نکنید و با افرادی که جوک های بی مزه و بی ادبانه تعریف می کنند، طوری رفتار کنید که متوجه شود تمایلی برای مطرح کردن این موارد ندارید و در همه حال ادب را رعایت کنید.

۵- برای این که خود را برجسته تر نشان دهید از ساعت مچی ، کمربند و کیف زیبا استفاده کنید.

۶- هر عطری را به خود نزنید. شاید خود شما به عطری علاقه مند باشید اما در نظر اطرافیان خوشایند نباشد. ارتباط قوی بین عطرو حافظه وجود دارد و ممکن است با زدن عطری خاطرات بد گذشته را تداعی کنید.

img_29971

۷- در رنگ کت و شلوارتان دقت داشته باشید. شاید یک کت و شلوار بنفش برای محیط تبلیغات، مد و فشن زیبا باشد اما برای یک فروشنده بیمه یا مشاور املاک وجه خوبی ندارد.

۸- شما به عنوان یک فرد موفق در شرکت تان، تصویری از آن شرکت خواهید بود. اگر تصویر غیرقابل اعتمادی داشته باشید، وجه شرکت را زیر سوال خواهید برد.

۹- هیچ وقت از کفش ها روباز تابستانی استفاده نکنید. لباس های تان باید همیشه تمیز و اتو کشیده باشد.

۱۰- از آرایش ساده و مدل موی رسمی در قرار های کاری تان استفاده کنید.

۱۱- افراد موفق هیچ گاه با یک خودکار ارزان در جلسات حاضر نمی شوند و همیشه یک خودنویس زیبا و گران قیمت به دست می گیرند.

۱۲- هیچ گاه در قرارهای کاری شلوار جین نپوشید. اما می توانید در مسافرت ها و تعطیلات این مدل شلوار را بپوشید.

۱۳- افراد موفق در محیط کسب و کار و قرارهای کاری شان اغلب کت و شلوارهای آبی، خاکستری و مشکی می پوشند. کت و شلوار قرمز ممکن است شما را خیلی جدی نشان ندهد و مناسب یک فرد موفق نمی باشد.

1-successful-man

منبع: نخل و آفتاب

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *