شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
آقایان بدانید/ خانم ها چه ویژگی هایی را در مردان ، جذاب می دانند؟

آقایان بدانید/ خانم ها چه ویژگی هایی را در مردان ، جذاب می دانند؟

اختصاصی چاره چی/ زمانیکه می خواهید با خانمی در ارتباط با ازدواج و زندگی مشترک صحبت کنید، باید پیش از آن بدانید که خانم ها عاشق چه مردهایی هستند.

یافته های محققان نشان داده یک سری ویژگی ها در برخی مردان وجود دارد که خانم ها آن ها را جذاب می دانند و اگر مردی این ویژگی ها را داشته باشد راحت تر می توانند برای زندگی با او تصمیم بگیرند.

– شاید فکر کنید داشتن چهره ای زیبا و جذاب می تواند در نزدیک شدن شما به دیگران تاثیر بگذارد، در حالیکه نتیجه بررسی ها نشان می دهد، کسانیکه چهره ی زیبایی دارند، اغلب برای روابط زناشویی بلند مدت انتخاب نمی شوند.

good-looks-can-be-a-factor-but-theyre-not-as-important-as-you-may-think-in-studies-women-typically-choose-better-looking-guys-for-flings-not-long-term-relationships

– شوخ طبعی برای خانم ها بسیار مهم است و آن ها مردانی را که شوخ طبع و خنده رو هستند ، باهوش تر می دانند.

a-sense-of-humor-is-important-to-women-scientists-have-found-it-makes-men-seem-more-intelligent

– خانم ها مردانی را برای زندگی مشترک انتخاب می کنند که مهربان بوده و فعالیت های خیر خواهانه و نوع دوستانه ی بیشتری انجام می دهند.

for-long-relationships-women-tend-to-prefer-altruistic-men-who-are-kind-and-do-good-deeds

– بررسی ها نشان داده خانم ها ، اغلب آقایانی را که خودروها و آپارتمان های گران قیمت دارند را بیشتر از افراد با خودروهای معمولی، می پسندند، زیرا این وسایل آن ها را ثروتمندتر نشان می دهد.

in-studies-women-choose-men-posing-in-front-of-expensive-cars-or-apartments-versus-ordinary-ones-possibly-because-they-make-the-men-appear-rich

– خانم ها ترجیح می دهند با مردانی با سن بالاتر ازدواج کنند زیرا این مردها را پخته تر و بالغ تر می دانند.

women-may-like-older-men-because-theyve-had-time-to-accumulate-more-resources

– ریش و موهای صورت به همان اندازه که می تواند خانمی را از شما دور کند، می تواند عاملی در جذابیت شما باشد.پس این مورد بستگی به سلیقه شما و فرد مورد نظرتان دارد.

facial-hair-has-been-an-attraction-and-a-repellent-in-studies-so-that-feature-is-likely-based-on-preference-do-what-you-want-with-your-face-youll-attract-the-right-mate

– بررسی هایی که در گذشته انجام شده بود نشان می داد زمانی شما فردی را دوست دارید که او هم به شما علاقمند باشد، در حالیکه تحقیقات جدید نشان داده مردانی که غیرقابل دسترس هستند، جذابیت بیشتری برای خانم ها دارند.

3

– نتایج تحقیقی دیگر نشان داده مردانی که سگ و یا حیوان خانگی دارند برای خانم ها جذابیت بیشتری دارند.

4

– خانم ها بیشتر جذب مردانی می شوند که رفتارهای عاقلانه ای داشته و توجه بیشتری به کارهایشان دارند.

in-one-speed-dating-experiment-women-were-more-attracted-to-men-who-were-mindful-present-attentive-and-nonjudgmental

– مطالعه ای دیگر نشان می دهد، مردان قرمز پوش جذابیت بیشتری برای خانم ها دارند.

5

– از نظر خانم ها ، آقایانی که ریسک بیشتری کرده، از خود گذشته هستند، کارهای قهرمانانه ی بیشتری انجام داده و به مردم کمک می کنند جذابیت بیشتری دارند.

women-have-rated-men-higher-who-take-heroic-and-sometimes-primal-risks-these-include-saving-peoples-lives-hunting-for-food-and-playing-with-fire

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.businessinsider.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *