پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
چگونه دختر یا پسر بودن کوچولوی تو راهی را تشخیص دهید؟

چگونه دختر یا پسر بودن کوچولوی تو راهی را تشخیص دهید؟

اختصاصی چاره چی/ علاوه بر آزمایشات پزشکی و سونوگرافی ، روش های غیر دقیق دیگری هم وجود دارند که از روی آن ها می توان حدس زد نوزاد شما دختر است یا پسر، در این مطلب به نشانه های دختر یا پسر شدن جنین می پر دازیم.

– یکی از نشانه های تعیین جنسیت بالا یا پایین بودن شکم شما است، اگر شکم شما به سمت بالا باشد معمولا جنین شما دختر است و اگر به سمت پایین باشد، عمدتا پسر است.

600_ss1_boyorgirl

– از طریق تعداد ضربان قلب تان در دقیقه هم می توانید حدس بزنید جنسیت فرزندتان چیست، اگر ضربان قلب شما بیشتر از ۱۴۰ در دقیقه باشد فرزند شما دختر است و اگر ۱۴۰ یا کمتر باشد پسر است.

600_ss2_boyorgirl

– اگر تمایلتان به خوراکی های شیرین مثل بستنی در دوران بارداری بیشتر شده است، احتمالا جنین شما دختر است ، کسانیکه در دوران بارداری به سمت طعم های ترش و شور می روند، اغلب فرزندان پسر به دنیا می آورند.

ice-cream-berries

– بر اساس باور های سنتی، کودک پسر لگدش را متوجه دنده مادر میکند اما حرکات دختر ها متوجه قسمت تحتانی شکم مادر است.

– یک اعتقاد سنتی وجود دارد که دختر زیبایی های مادر را می گیرد ، بنابر این مادر در دوران بارداری احتمالا دچار جوش و آکنه می شود.

8_tales_polkadots_p

– از حلقه ازدواجتان هم می توانید استفاده کنید، اگر این حلقه هنوز در دستتان می رود احتمالا فرزندتان پسر است، اما اگر به زور وارد دست شما می شود یا برایتان کوچک است، جنین شما دختر است.

600_ss8_boyorgirl

– اگر در دوران بارداری همیشه دوست دارید که به پهلوی چپ بخوابید فرزندتان پسر است و اگر بر عکس باشد ، احتمال دختر بودن جنین وجود دارد.

– اگر صبح ها دچار حالت تهوع می شوید و حالتان بد می شود، به احتمال زیاد فرزندتان دختر است و اگر هیچ حال بدی هنگام بیدار شدن از خواب ندارید، یا مقدار آن کم است، فرزندتان پسر است.

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.parenting.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *