پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
پیشنهاد ویژه به عروس خانم ها برای آرایش شب یلدا

پیشنهاد ویژه به عروس خانم ها برای آرایش شب یلدا

اگر تازه عروس هستید و می خواهید در شب یلدا یک آرایش زیبا و ویژه داشته باشید ادامه مطلب را از دست ندهید؛ با پیشنهاد های ویژه ای همراه شما هستیم.

اگر می خواهید خیلی به چشم بیایید
سایه های ژله ای شکل بیشتر برای کسانی مناسب است که کمی با فنون سایه زدن آشنا هستند و به آرایش های نسبتا غلیظ علاقه دارند. هنگام خریدن چنین سایه ای بیشتر از همه به زمان خشک شدن آن توجه کنید، هر قدر کوتاه تر بهتر، یعنی برای تست کمی از آن را روی دست تان بمالید.
یادتان باشد بعد از استفاده از چنین سایه ای مرتب آرایش خود را چک کنید چرا که چنین سایه ای به دلیل چرب بودن به راحتی پشت پلک جمع می شود و گاهی روی پوست نمی خوابد.
یک انتخاب متفاوت و متمایز
استفاده از مداد چشم رنگی گاهی برای مهمانی ها انتخاب خوبی است به خصوص اگر برای داخل چشم استفاده کنید، مثلا مداد سبز یا سفید یا آبی می تواند حالت چشم را کمی تغییر دهد یا حتی آن ها را درشت تر جلوه دهد. توصیه می کنیم مدادی را انتخاب کنید که به راحتی پخش نشود تا زیر چشم های تان همیشه آلوده به رنگ های متفاوت نباشد.

رژگونه کرمی را هم امتحان کنید
رژگونه های کرمی برای مهمانی های شب انتخاب خوبی است، این نوع رژگونه روی صورت خیلی خوب عمل می کند و به آسانی هم پاک می شود.رژگونه کرمی را می توان با انگشت به حالت ضربه ای، روی قسمت مناسب پخش کرد تا آن بخش را پر کند و حالت بسیار زیبایی به گونه ها بدهد و بعد پودر بی رنگ را روی آن زد. بهتر است دوباره با برس، از رژگونه خشک روی آن بمالید چون تداوم رنگ و حالت رژگونه با این کار زیاد می شود.

آرایش زمستانی با استفاده از قانون رنگ ها
اگر کمی با قانون ترکیب رنگ ها آشنا باشید می توانید با استفاده از سایه های چند رنگ جلوه کاملا متفاوتی به چشم ها بدهید. در این نوع سایه ها معمولا می توانید دو خانواده مختلف از رنگ ها را ببینید.

با آرایش طبیعی به نظر برسید
برای پخش کردن کرم پودر از ضربات انگشت استفاده کنید یعنی با ضربات نوک انگشت رنگ را روی پوست یکنواخت کنید، ضربات انگشت ها باید کاملا ملایم باشد. اگر صورتی رنگ پریده دارید باید بیشتر روی بینی و چانه تمرکز کنید و اگر پوستی تیره دارید باید روی خطوط رویش مو بیشتر تمرکز کنید.در نهایت برای اینکه صورت تان را از یک رنگی در بیاورید سراغ رژگونه های صورتی یا هلویی رنگ بروید، برای رژگونه زدن لبخند بزنید و بعد قسمت های برجسته گونه را با یک برس مرطوب(برای رژگونه ای کرمی شکل) یا برس پفی(برای رژگونه های پودری) رنگ بزنید.

کرم پودر حاوی مرطوب کننده برای این روزها
شکی وجود ندارد که برای یک آرایش بی عیب و نقض باید قبل از هر چیز از کرم پودر استفاده کنید. برای این روزهای سرد توصیه میکنیم سراغ کرم پودرهای حاوی مواد آبرسان بروید که رطوبت پوست را هم حفظ کنند، البته اگر پوستی چرب داشته باشید این کرم پودرها چندان انتخاب خوبی برای شما نیستند چراکه باید کرم پودری عاری از چربی(oil free) بگیرید که فعالیت های غدد چربی ساز پوست را تشدید نکند.

ایرادهای صورت تان رابپوشانید
اگر روی پوست صورت تان لک دارید یا اینک ه زیر چشم های تان سیاه است قبل از خرید هرگونه لوازم آرایشی باید به فکر یک کانسیلر خوب باشید؛ کانسیلری با دوام که یک درجه از رنگ طبیعی پوست شما روشن تر باشد. توصیه میکنیم برای این کار بیشتر سراغ کانسیلرهای کرمی شکل بروید.

ناخن های تان را به شکل هندوانه یا انار  لاک بزنید
اگر دل تان می خواهد ناخن های متفاوتی داشته باشید یک پیشنهاد این است که کمی وقت بگذارید و ناخن های تان را شبیه هندوانه یا انار  لاک بزنید.

منبع: نو عروس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *