شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
چه هدایایی را می شود در شب یلدا به عزیزان خود  کادو بدهیم؟

چه هدایایی را می شود در شب یلدا به عزیزان خود کادو بدهیم؟

هر سنت و مناسبت خوشحال کننده ای، بخش خیلی جذاب کادو دادن رو هم در بر دارد. چون ما با دادن هدیه می توانیم به اطرافیان مان بهانه ای برای هر روز یاد کردن از ما و صمیمیت هامون ببخشیم، که هم برای خود آن ها خوشایند باش، هم ما! موقع خریدن کادو، معمولا روابط پیچیده می شود و نمی دانیم که توی شریط خاص، برای یک آدم خاص، چه جور هدیه ای باید بگیریم.

ما به شما کمک می کنیم، این شب یلدا بتوانید هدیه های خود را راحت انتخاب کنید.

اگه در فکر خرید کادو حسابی خودتون رو گیج کردید، این مطلب مال شماست.

۱- کارت پستال
اولین و راحت ترین کادویی که به همه ی آدم های اطراف خود، می شود هدیه داد، کارت پستال است. کارت پستال نشان می دهد که چقدر آدم ها توی ذهن شما پررنگ هستن، و به خاطر همین حقیقتا کسی نیست که از گرفتن یه کارت پستال حتی از یه دوست خیلی قدیمی، ذوق زده نشود. این هدیه قیمت مناسبی دارد و حتی می توانید خودتان در منزل درست کنید.

untitled-1

۲- دیوان حافظ
یک هدیه که می تواند هم برای مهمان های رسمی و هم غیر رسمی مناسب باشد، دیوان حافظ است. به هر حال، شب یلدا به اشعار حافظ گره خورده، و شما با هدیه دادن یه دیوان حافظ می توانید شب خیلی ها را قشنگ تر کنید. فرقی نمی کند که دیوان چه قیمتی دارد، چون به هر حال، اشعار هستن که به این کتاب ارزش می دهند.

divane_hafez

۳- گلدان طبیعی
یه موجود زنده را به یک دوست بخشیدن، کلی زندگی و انرژی خوب با خودش همراه دارد! یک گلدان طبیعی هدیه بدهید تا حالا که فصل زمستان و سرما نزدیک است، از زیبایی طبیعت داخل خانه ها استفاده کنیم.

195193487526251109186575627610818817105

۴- خوردنی های یلدایی
با میزبان هماهنگ شوید تا یکی از خوراکی های این شب را شما درست کنید. یک دسر خوشمزه، یا یکی از خوراکی هایی که می شود با انار درست کرد. اگر دوست دارید صاحبخانه را سورپرایز کنید، با توجه به تعداد مهمان ها، یک هدیه ی خوشمزه تدارک ببینید.

hou5800

۵-  کتاب خوب!
اگه میزبان از دوست های نزدیک شماست  و کمابیش با سلیقه اش آشنا هستید،  می توانید برای او چند جلد کتاب بخرید .

00402978

۶- شمع
با توجه به تاریخچه ی شب یلدا، شمع و روشنایی باید یکی از عضوهای ثابت این شب باشد. دوستی که توی تاریکی روشنایی هدیه می دهد، هیچ وقت فراموش شدنی نیست. شمع های تزئینی خوشگل که مناسب حال و هوای یلدا هستن بخرید (یا درست کنید!) و گرما را در فصل زمستان به دوستان خود هدیه بدهید!

a082454261214102a

منبع: رنگی رنگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *