شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
چگونه در جوانی بدون سرمایه پولدار شویم؟

چگونه در جوانی بدون سرمایه پولدار شویم؟

پولدار شدن آرزوی هر جوانی است ولی برای این که به این آرزو برسید باید راه های پولدار شدن را هم بدانید. در این مطلب به شما می گوییم چگونه در جوانی پولدار شوید.

jerene-april-2015-rich-young-man-shutterstock
۱ – اینترنت
راه انداختن یک سایت چندان هم پول نمی خواهد حتی سرمایه هنگفتی هم لازم ندارد به شرط این که ابتکار داشته باشید و وارد حوزه ای بشوید که تخصصش را دارید و می توانید از آن کسب درآمد کنید.بعدش هم بازاریابی موثر و فعال می خواهدکه از عهده اش بربیایید. اینترنت منبع درآمد خیلی خوبی است به شرط اینکه سعی کنید از زیر و بم آن اطلاعات بدست بیاورید و هر روز به دانش تان بیفزایید.

۲ – صنایع دستی
هنر همیشه بازار دارد به شرط آن که نیاز سنجی کنید بدانید چه چیزی در چه زمانی و برای چه کسانی جذابیت دارد آن وقت است که به راحتی می توانید هنر دست خودتان را به بالاترین قیمت بفروشید و کلی سود کنید.

۳ – صنایع غذایی
خوردنی همیشه بازار دارد به شرط این که مبتکر باشید و سبک ارائه محصولات تان متفاوت باشد جالب است بدانید گرفتن مجوز فعالیت از اتحادیه های مختلف مرتبط به صنایع غذایی خیلی هم دشوار نیست به شرط آنکه اهل نظافت باشید.

۴ – خدمات
حوزه خدمات این روزها بازار خوبی دارد به شرط آنکه ابتدا موقعیت سنجی کنید که در چه منطقه ای چه خدمتی کم و یا محدود است.
سنگ بزرگ برندارید در سطح توان خودتان وارد عرصه شوید و به مرور خدمات تان را توسعه و بهبود بخشید.

rich6

۵ – بهداشت و سلامت
در این فضای آلوده و هوای نامطبوع مردم به دنبال هر چیزی هستند که سلامت و شادابی را به آن ها باز گرداند و دقایقی به آن ها آرامش بدهد اگر کمی زرنگ باشید می توانید پول خوبی به جیب بزنید.

۶ – بازاریابی و فروش
حتما لازم نیست شما خودتان تولید کننده باشید اگرچه این بخش ایده آل ماجرا باشد اما اگر بتوانید برای دیگران مشتری و بازار های تازه پیدا کنید اطمینان داشته باشید که برای سود خوبی خواهد داشت . خیلی ها هستند که تولیدات خوبی دارند اما راه فروشش را نمی دانند.

۷ – اطلاع رسانی
حجم وسیع اخبار، اطلاعات و دانسته ها مردم را در سیلی از اطلاعات گرفتار کرده که نمی دانند کدام مناسب و برای شان کارآمد است اگر بتوانید این نیاز آن ها را برآورده کنید سپاسگذار شما خواهند بود و حاضرند هزینه آن را هم بپردازند.

منبع: آسمونی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *