جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
ایده های ساده و در عین حال جذاب برای تزئین منزل با گل های طبیعی

ایده های ساده و در عین حال جذاب برای تزئین منزل با گل های طبیعی

اختصاصی چاره چی / همیشه لازم نیست که از اشیاء و لوازم گران قیمت و پر هزینه برای دکوراسیون خانه استفاده کنیم، گاهی اوقات بکار بردن لوازم ساده و ابتدایی مانند گلدانهای تزیینی برای تزئین کردن خانه یا گلخانه، جلوه و زیبایی دو چندانی به آن ها می بخشد.

اگر به گل ها و طبیعت علاقه دارید، برای تزیین خانه، گلخانه و یا حیاط منزلتان این ایده ها را استفاده کنید.

– قرار دادن گل ها در لیوان

img_10388_apa_12932_600

این ایده در عین سادگی زیبایی خاصی را به منزل شما می دهد و تنها به یک عدد لیوان بزرگ و مقداری آب و سنگ و گل هایی که دوست دارید، نیازاست.این گلدان ساده را می توانید روی میز ناهار خوری یا جاکفشی استفاده کنید.

– ترکیب گل و شمع

img_10388_apa_12933_600

می توانید از یک ظرف شیشه ای پهن و کم عمق استفاده کنید و در آن مقداری آب، سنگ، برگ های گل، شمع های وارمری، صدف و گیاهانی را که دوست دارید قرار دهید.اگر این شمع ها عطری باشند حس و بوی خوبی را به فضای خانه شما می دهند.

– گل های شناور

img_10388_apa_12934_600

در یک ظرف شیشه ای بزرگ آب ریخته و گل ها را از ساقه آن ها جدا کنید، با قرار دادن گل های رنگارنگ ، گلدنی زیبا در گوشه ای از خانه خواهید داشت.از این ظرف های گل می توانید برای خوشبو شدن سرویس های بهداشتی هم استفاده کنید.

– گلدان های ساده

شما می توانید با استفاده از بطری های پلاستیکی نوشابه، آب و … که برای محیط زیست هم گزینه های مناسبی نیستند، گلدان هایی ساده درست کنید.شما می توانید با رنگ کردن آن ها و استفاده از گل های رنگی در کنار در ورودی، طراوت و جلوه ی زیبایی به منزلتان بدهید.

– تزئین آشپزخانه با گل

img_10388_apa_12937_600

تزئین آشپزخانه با گل های طبیعی ، به خصوص در آپارتمان های کوچک، حال و هوای تازه تری را به فضا می دهد، شما می توانید یک گلدان یا یک ظرف را که با وسایل و ظروف آشپزخانه شما هماهنگ است به عنوان ظرف آب استفاده کنید.همچنین می توانید از ظروف بلور پایه بلند و گل های سفید روی کانتر آشپزخانه استفاده کنید.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.home.onehowto.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *