پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
با این تیپ های شخصیتی هرگز ازدواج نکنید

با این تیپ های شخصیتی هرگز ازدواج نکنید

اختصاصی چاره چی / همه آدم ها عیب ها و ایراداتی دارند و هیچ فردی کامل نیست، اما این موضوع نباید موجب شود تا با فردی ازدواج کنید که در آینده دچار مشکل شده و از انتخابتان پشیمان شوید.

در این مطلب می خواهیم به تیپ های شخصیتی اشاره کنیم که نباید آن ها را به عنوان شریک زندگی تان انتخاب کنید.

– شخصیت های وابسته

young-couple-arguing

این افراد به ظاهر بزرگ شده اند اما شخصیت درونی آن ها در سنین کودکی شان باقی مانده است.آن ها زمانیکه برای زندگی شان تصمیمات اصلی می گیرند که با خانواده شان مشورت کنند و به همسرشان به عنوان گزینه ی بعدی نگاه می کنند.این افراد نمی توانند به خوبی از عهده ی مسئولیت های زندگی بر بیایند و شخصیتی وابسته به والدین دارند که از ارتباط آن ها با خانواده شان می توانید به ویژگی این افراد پی برده و در تصمیم تان تجدید نظر کنید.

– افراد خنثی

couple-sitting-on-couch-at-home

مهم ترین بخش از زندگی زوج های خوشبخت این است که آن ها در هر شرایط سخت و آسانی در کنار هم هستند. تیپ شخصیتی خنثی به افرادی اطلاق می شود که پس از گذشت چند ماه از رابطه با وجود آنکه مشکلی در ارتباط با همسرشان ندارند، اما نه احساسی برای بروز دادن دارند و نه حرفی برای گفتن، این ویژگی زمانی پررنگ تر می شود که شما با مشکلی روبرو شوید و به راحتی متوجه شوید که او صحنه را ترک کرده است.

– افرادی با اهداف خاص

Mature Couple Driving Along Country Road In Open Top Car

این افراد برای پر کردن خلاهای عاطفی، نیازهای مالی و یا بسیاری دیگر از نیازهای پنهانی که دارند ازدواج می کنند و به همین دلیل بهتر است شما با سوال های هوشمندانه تری در زمان آشنایی هدف و انگیزه آن ها از ازدواج را شناسایی کنید.پاسخی که این افراد می دهند، نشانه هایی دارد از روی آن ها می توانید به قصدشان پی ببرید.

– افراد عصبانی

man-couple-people-woman

نشانه های افراد عصبانی را می توانید با قرار گرفتن آن ها در شرایط استرس زا مثل دیر رسیدن به قرار ملاقات و .. متوجه شوید.اگر احساس می کنید می توانید رفتار این افراد را در آینده تغییر دهید کاملا در اشتباه هستید زیرا افراد خشمگین در مقابل هر عکس العملی نسبت به رفتارهایشان، برخورد تدافعی نشان می دهند.

– افراد چند شخصیتی

Young man in business suit sitting on leather sofa

این افراد شخصیت ثابتی نداشته و شما احساس می کنید قبل و بعد از ازدواج رفتارهای متضادی از هم نشان می دهند.احتمال خیانت در این تیپ های شخصیتی بیشتر است و به دلیل آنکه شما نمی توانید به آن ها اعتماد کنید، صمیمیتی هم در بین شما ایجاد نمی شود.و رابطه ای که در آن اعتماد متقابل وجود نداشته باشد بهتر است شکل نگیرد.

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.cheatsheet.com

Mature Couple Driving Along Country Road In Open Top Car Young man in business suit sitting on leather sofa

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *