پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
قبل از مسافرت با کودکتان، این تکنیک ها را در نظر بگیرید

قبل از مسافرت با کودکتان، این تکنیک ها را در نظر بگیرید

اختصاصی چاره چی / اگر شما فرزند کوچکی داشته باشید و بخواهید برای یک سفر طولانی مدت اقدام کنید، شاید تصورتان این باشد که با یک چالش بزرگ روبرو شده اید، اما شما با در نظر گرفتن تکنیک هایی می توانید سفرتان را راحت تر کرده و در این مسیر تمرین صبر و بردباری کنید.

– پیش بینی

79670703-660x440

سعی کنید از قبل همه چیز را پیش بینی کنید، زمان را در نظر بگیرید و خونسردی خودتان را حفظ کنید، اگر کارهایتان را برای لحظه آخر بگذارید هم اعصاب خودتان خورد خواهد شد و هم احتمال جا گذاشتن بسیاری از وسایل فرزندتان وجود دارد.

– سرگرمی

143151580-660x440-1

سعی کنید کودکتان را با دادن وسایل کوچکی مثل یک دوربین برای دیدن مناظری که برایشان جالب است، سرگرم کنید.یا از آن ها بخواهید تصاویری را که دیده نقاشی کند.

– تغییرات آب و هوا

130110642-660x437

هیچ چیز دردسرساز تر از مریض شدن بچه ها در سفر نیست، پس قبل از سفر از طریق برنامه هایی که وضعیت جوی را نشان می دهند، از آب و هوای مقصد مطلع شوید و در صورت سرد بودن لباس های گرم ، برای بچه ها بردارید.

– مراقبت

week29begeneralmar_597153037

اگر به مکان های شلوغ برای بازدید یا خرید می روید، می توانید از لوازمی برای بچه ها استفاده کنید که با صدای آن ها متوجه حضورشان شوید، مثل گردنبند یا کفش های صدادار.

– بهداشت

sku_227658_8

همیشه دستمال و لوازم ضدعفونی کننده همراه داشته باشید تا در صورت استفاده از رستوران ها یا سرویس هایی که وضعیت بهداشت خوبی ندارند، بیمار نشوید.

– داروها

Variety of medicine and stethoscope on graph paper to illustrate increase in medical drug use

داروهایی که خودتان یا کودکتان مصرف می کنید، و لوازم ضروری از کمک های اولیه مثل دماسنج، چسب زخم، مسکن و .. را حتما همراه داشته باشید.

– صندلی ماشین

145573056-660x440

اگر فرزندتان کوچک است و صندلی ماشین دارد، بهتر است این صنلی را همراه خودتان داشته باشید تا در مسیر دستتان باز تر باشد و جای امن تری برای تکان های هواپیما یا قطار و …داشته باشد.

– وسایل مهم

139800671-660x440

سعی کنید لوازم مهم را دست کودکان ندهید، برای پول، جواهرات و لوازم گران قیمت جای امن تری نزد خودتان پیدا کنید تا هم آن ها خسته نشوند و هم خودتان با خیال راحت کارهایتان را انجام دهید.

 

مترجم : وحیده امینی

منبع : www.roughguides.com

Variety of medicine and stethoscope on graph paper to illustrate increase in medical drug use

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *