پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
آقایان/ این اشتباه ها را حین رابطه جنسی با همسرتان مرتکب نشوید!

آقایان/ این اشتباه ها را حین رابطه جنسی با همسرتان مرتکب نشوید!

۱- اینکه فقط در تختخواب دنبالش باشید.
بعد از یک روز طولانی و خسته  کننده، وقتی با هم روی ملحفه ها می غلتید، اگر از قبل هیچ پیش درآمدی نبوده باشد، احتمال اینکه وارد اتفاق اصلی شوید بسیار کم است. دنبال کردن همسرتان یک کار تمام وقت است. زن ها خیلی دوست دارند که مردشان دنبال شان باشد و بهترین روش دنبال کردن شان، دنبال کردن فکری است. بگذارید بفهمد که به او فکر می کنید و تمایلات تان تمام روز متوجه اوست.

۲-  حرف نزدن و مستقیم عمل کردن.
خیلی از مردها به اشتباه تصور می کنند که رابطه  جنسی حتماً پیش می آید. به نظرتان رابطه  جنسی بخشی از زندگی زناشویی است، درست است؟ اگر این باور را دارید، باید بیشتر از این جمله ساده که، “عزیزم می خوای سکس داشته باشیم؟” تلاش کنید. با اینکه ممکن است تصور کنید که این جمله هیچ ایراد و اشکالی ندارد اما گفتن آن به این شکل آن را یک اجبار نشان می دهد. سعی کنید کمی رک تر بگویید، “عزیزم، می خوامت!”

۳- رها کردن خودتان.
ممکن است بعد از ازدواج خودتان را رها کنید، به خودتان رسیدگی نکنید و حتی وزن تان بالا برود. خودتان را کامل رها نکنید. با این که برگرداندن همه چیز به وضع قبل از مجردی و تبدیل این شکم پر از چربی به شکم شش تکه قبل از ازدواج کمی سخت است، اما عجله نکنید. همسرتان شوهری می خواهد که از خودش مراقبت کند، از بهداشت عمومی گرفته تا نحوه لباس پوشیدن تان و وضعیت تان—چه از نظر جسمی، چه فکری و چه روحی.

۴-  زود رفتن سر کار اصلی.
اگر بخواهید زود سراغ اندام اصلی در رابطه  جنسی بروید، چه با دست باشد و چه اندام جنسی تان، اصلاً ایده خوبی نیست. همسرتان باید قبل از این که سراغ آن بروید خوب تحریک شده باشد. روی کل بدن او تمرکز کنید. از نوک سر تا نوک پا. و ذهنش را فراموش نکنید. شده است تابه حال درمورد افکارش در این مورد سوال کنید؟

۵- نادیده گرفتن کلیتوریس (چوچوله).
خیلی از مردها ممکن است تصور کنند که توانایی ارگاسم خانم ها به دخول بستگی دارد. با این که دخول همراه با لذت است اما راه اصلی برای ارضاء کردن او جای دیگری است.
تنها عملکرد کلیتوریس لذت  دهی است. پیس هیچوقت آن را نادیده نگیرید. اگر شما یکی از بسیار مردانی هستید که می دانید چه می گوییم، به کتابخانه رفته و یک کتاب آناتومی پیدا کنید. درمورد بدن او مطالعه کنید و مطمئن باشید که او قدردان تان خواهد بود.

۶-  فراموش کردن محرک های جنسی دیگر.
بیشتر زن ها نواحی تحریک کننده دیگری هم به جز سینه ها، نوک سینه ها و اندام جنسی شان دارند. این سه متداول ترین این نواحی هستند که برای مردان حین پیش درآمد رابطه  جنسی تحریک کننده  تر هستند اما باید صبر کنید که همسرتان اجازه آن را به شما بدهد. از او بپرسید که چه دوست دارد و بعد چیزی که می گوید را به خاطر بسپرید. برای پیدا کردن نواحی تحریک  کننده همسرتان وقت بگذارید: گردن، شانه ها، پشت، باسن، پاها هم جزء نواحی متداول تحریک  کننده در بدن هستند. همیشه یادتان باشد یکی از تحریک کننده  ترین جاهای بدن او، گوش هایش است.

۷- دنبال امتیاز بودن.
خیلی از مردها می خواهند فقط “کمی” به دست بیاورند. باید بفهمید که رابطه  جنسی زمانی خوب است که هر دوی شما در آن شریک باشید. سعی کنید در همان لحظه زندگی کنید.

۸-اکتشاف نکردن خیال پردازی های همسرتان.
همه زن ها یک روی شهوانی دارند. با این که بعضی از آنها نمی دانند که این جنبه شان کجاست اما تحقیقات نشان داده است که زنان با خیال پردازی های واضح و آشکار خیلی بیشتر از خیال پردازی های رمانتیک تحریک می شوند. اگر دوست دارید که همسرتان برای شما “لباس دلخواه تان” را تن کند اما او حوصله ندارد، چرا شما نباید چنین کاری برای او بکنید؟

۹- اینکه فکر کنید باید مثل یک هنرپیشه فیلم پورنو رفتار کند.
یکی از بدترین چیزهایی که ممکن است مردی از همسرش انتظار داشته باشد این است که خیال پردازی هایی که فقط در فیلم های پورنو می تواند ببیند را برای او انجام دهد. این واقعیت نیست. او یک شیء نیست، با او مثل یک ابزار رفتار نکنید.

۱۰-  اینکه فکر کنید یک بار برای او کافی است.
یک بار ارگاسم کامل شده است و کاملاً راضی است، درست است نه اشتباه می کنید! خیلی از زنان مثل مردان با یک ارگاسم راضی نمی شوند. حتی اگر به ارگاسم شدن دوباره خودتان هم راضی باشید اما باید بدانید که دخول تنها راه ارضا کردن همسرتان نیست. راه های دیگری هم برای لذت دادن به او وجود دارد.
البته باید اول مطمئن باشید که به ادامه کار تمایل دارد. مردها ممکن است تصور کنند که اگر ارگاسم بیشتری نصیب همسرشان کنند، معشوق بهتری هستند. اگر او کاملاً ارضا شده باشد و دیگر تمایلی به ادامه کار نداشته باشد، این درست نیست. اگر با این شرایط بخواهید کار را ادامه بدهید آن وقت از جسم او برای ارضاء نفس تان استفاده می کنید و این اصلاً کار جالبی نیست!

۱۱-  اینکه خیلی سریع پیش بروید.
کُند پیش بروید. سعی کنید از با هم بودن لذت ببرید. اما اگر زمان تان کم است ممکن است نتوانید اما اگر وقت کافی دارید، عجله نکنید. کند پیش بروید، ریلکس باشید و لذت ببرید!

 

منبع: مردمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *