پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
آقایان/ ٧ راز که برای درک بهتر زبان بدن زنان باید بدانید

آقایان/ ٧ راز که برای درک بهتر زبان بدن زنان باید بدانید

۱. چرخش چشم:

در میان بهترین توصیه ها درمورد درک زبان بدن و حالات چهره ی زنان در تمام این مقاله این نخستین موردی است که دوست دارم معرفی کنم و از شما و دیگر خوانندگان می خواهم آن را به خوبی یاد بگیرید و به ذهن بسپارید.

یکی از رایج ترین نشانه هایی که آدم هایی که می خواهند بدانند چگونه زبان بدن زنان را درک کنند باید بشناسند نشانه ی بی علاقگی(سردی) است. این ممکن است از نشانه هایی باشد که مردان معمولا از سوی زنان دریافت می کنند. وقتی زنان چشم  می چرخانند نشانگر احساس تنفر آن ها است. این نشان می دهد که زن سعی دارد درست در برابر دیدگانش به آن مرد بگوید واقعا از این که کنار او ایستاده است و به او نگاه می کند خسته و کسل است.

رایج ترین دلیل برای سر زدن چنین واکنشی از سوی زنان این است که آن ها به مردانی که جربزه اش را ندارند مستقیما و با اعتماد به نفس به آن ها نزدیک شوند احساس مجذوبیت نمی کنند.

اگر هر مردی خودش را در چنین وضعیتی ببیند، احتمال زیادی وجود خواهد داشت که آن زن با او عصبانی و خشمگین برخورد کند چرا که به احتمال فراوان جربزه ی آن را نداشته است که بی درنگ بعد از دیدن آن زن به او نزدیک شود.

بهترین و تنها راه حلی که می توانم به شما بگویم تا این نگرانی را از بین ببرید این است که باید از قانون ۳ ثانیه پیروی کنید که می گوید: “باید به زنی که می خواهیدش همیشه ظرف ۳ ثانیه اولی که او را می بینید نزدیک شوید.”

۲.  اخم می کند یا لبخند زورکی می زند:

وقتی می بینید زنی به شما اخم می کند یا هر بار که با او شروع به صحبت می کنید زورکی لبخند می زند، ممکن است به یکی از ۳ دلیل زیر با شما چنین رفتاری شده باشد:

الف) به درستی با پویایی اجتماعی مکانی که شما و آن زن در آن یکدیگر را ملاقات می کنید سازگار نشده اید چون نمی دانستید چه کنید و چگونه در مناسبت های اجتماعی مختلف با یک زن ملاقات کنید.

ب) به درستی به آن زن نزدیک نشده اید چون به احتمال فراوان نه تنها نمی دانید چگونه می توانید با استفاده از جملات کوتاه و شوخ طبعانه زنان را مجذوب خود کنید بلکه علاوه بر آن از یک زبان بدن “نفرت انگیز” هم استفاده می کنید.

پ) آن زن بسیار بی تجربه است و به همین خاطر ارزش صرف وقت و تلاش شما را ندارد. بلافاصله از نزدیک شدن به او دست بکشید چون شما لیاقت بیشتر از آن را دارید.

دلیل برخورد با عصبانیت و خشمگینانه ی آن زن با شما هر چه باشد، توصیه می کنم که باید تمرکزتان را بگذارید روی برخورد درست با چالش هایی که با آنها مواجه می شوید و یادگیری مهارت هایی که برای کنار آمدن با و غلبه بر این چالش ها نیاز دارید.

در واقع، این یکی از ساده ترین  و در عین حال کارامدترین توصیه ها درباره ی درک زبان بدن زنان و حالات چهره ی آنها هنگام جلب توجه است که به شما دیدگاه روشنی درباره ی “دختری که در دیدرس تان” قرار دارد می دهد و برآورد می کند که آیا باید به او نزدیک شوید یا خیر.women body language2 زبان بدن زنان را یاد بگیرید

۳. همیشه یکی از دوستانش را بین خودش و شما قرار می دهد:

یکی از “دردناک” ترین نشانه های زبان بدن که بی علاقگی زنان را نشان می دهد این است که هر بار شما سعی می کنید با دختری که می خواهید با او بیرون بروید حرف بزنید و به او نزدیک تر شوید، همیشه یکی از دوستانش را با خودش می آورد و اجازه می دهد آن دوست بین خودش و شما قرار بگیرد.

زنان واقعا از مردانی که نمی دانند چگونه به درستی و به سرعت به آنها نزدیک شوند متنفر هستند. همچنین، توصیه ی من آن است که شما لازم است روی یادگیری چگونگی استفاده از زبان بدن خودتان برای جذب صحیح زنان و روی چگونگی ملاقات با زنان و نزدیک شدن به آنها در محیط های متعدد با موارد و شرایط متفاوت تمرکز کنید.

اصلی ترین نکته این است:

اغلب ۲ مورد وجود دارد که وقتی با زنان ملاقات می کنید ممکن است خودتان را در آن موقعیت ها  بیابید: مورد اول آن است که شما می توانید موقعیت را کنترل و روند یکنواخت آن را حفظ کنید چون می دانید چگونه می توانید به شکل صحیح و به موقع به یک زن نزدیک شوید، کاری کنید که آن زن در کنار شما احساس راحتی بیشتری کند و از تلاش  تان برای نزدیک شدن به خودش احساس تنفر نکند. مورد دوم وقتی است که آن زن از آن تیپ زن هایی نیست که شما دوست دارید و حقیقتا کاری هم نمی توانید در این رابطه انجام دهید. توصیه به شما: از آن زن دور شوید و شانس تان را با دختر دیگری امتحان کنید.

این در حقیقت یکی از سودمندترین توصیه ها در مورد درک زبان بدن و حالات چهره ی زنان است که من دوست دارم در این مقاله ی کامل آن را معرفی کنم و از شما و خوانندگان دیگر می خواهم به بهترین شکل آن را یاد بگیرید و به خاطر بسپارید.

۴. وقتی شما را می بیند به سرعت دور می شود:

اگر مردی خودش را در موقعیتی می بیند که هر بار تلاش می کند با یک زن صحبت کند و به او نزدیک تر شود آن زن از او دور می شود، لازم است برای کمک به خود، یاد بگیرد چگونه بلافاصله زبان بدن زنان را درک کند. این موقعیت کمی شبیه موقعیتی است که در بالا بیان کردم، و دلیل چنین موردی نیز همان است- ممکن است بزرگ ترین شانسش همین باشد که تیپ شخصیتی مورد علاقه ی آن زن نیست!

با وجود این، مایلم شما و مردان دیگر را از چیزی آگاه کنم که کمک می کند از این نوع موقعیت های “دردناک” اجتناب کنید.

بعضی وقت ها زنان از مردانی که به خوبی نمی دانند چگونه و چه وقت به زنان نزدیک شوند، دوری می کنند.

۲ اشتباه متداول دوستیابی که خیلی از آقایان می توانند مرتکب شوند این است که یا با تمام وجودشان با زنی روبه رو می شوند که برای مدتی طولانی او را می شناخته اند یا این که نمی دانند چگونه باید به صورت مناسبی به آن زن نزدیک شد – که به حریم فردی شان هم احترام گذاشته باشند. اشتباه دیگر اغلب به خاطر آن است که مردان نمی دانند در میان چند زن در یک مکان کدام مورد برای اول نزدیک شدن مناسب است.

در هر یک از موارد، بزرگترین اشتباهی که بیشتر مردان ممکن است مرتکب شوند این است که نمی دانند چگونه زبان بدن زنان و حالات چهره ی آنها را درک کنند.

۵. از تماس چشمی اجتناب می کند:

یکی از روشن ترین نشانه های زبان بدن که زنان غیر علاقمند از خودشان نشان می دهند و مردان اغلب در اماکن اجتماعی شلوغ مثل کلوپ ها و کافه ها متوجه آن می شوند آن است که بعد از آن که یک زن متوجه می شود مردی در شرف نزدیک شدن به او است، بلافاصله از برقراری تماس چشمی با او اجتناب می کند.

در چنین موردی، توصیه ی ما به شما ساده و این است که فقط لازم است با شروع به گفتن چیزی بسیار جالب جو را گرم تر کنید، و نشان بدهید که شما بسیار صمیمی و برای او بی آزار هستید. همچنین، از خیره شدن بی ادبانه دست بردارید چون این کار آن زن را بسیار ناراحت می کند. یا در غیر این صورت، اگر بدشانس هستید و او فقط به خاطر این که به هم نمی آیید از تماس چشمی با شما اجتناب می کند، آن چه لازم است انجام بدهید این است که از تلاش بیهوده دست بردارید و شانس تان را جای دیگری امتحان کنید!

این حقیقتا یکی از بهترین توصیه ها درباره ی درک زبان بدن زنان و حالات چهره ی آنها است برای این که آدم ها آن را یاد بگیرند و در رابطه با مورد مقتضی خود به کار ببندند.

۶. لبخند حاکی از خجالت و نگاه رو به پایین:

هر وقت دیدید دختری لبخند حاکی از خجالت می زند و بعد بلافاصله بعد از این که شما سریع متوجه نگاه گذرایش شدید نگاهش را به پایین انداخت، می توانید با اطمینان تصدیق کنید که آن دختر مجذوب شما شده است. این یکی از مهم ترین و جالب ترین نشانه ی زبان بدن زنان است که اکثرا از آن غفلت می شود و مردان را گیج می کند چون آنها معمولا نمی فهمند راه طنازی که زنان ترجیح می دهند از طریق نشان دادن احساس مجذوبیت به شکلی ماهرانه و از طریق نشانه های خاص زبان بدن است. بهترین پاسخ برای این نوع از زنانی که دارای این نشانه های زبان بدنِ حاکی از مجذوبیت هستند آن است که مردان باید سعی کنند چیزی کوتاه و شوخ طبعانه مرتبط با بعضی از رفتارهای “شیطنت آمیز”زبان بدن به آنها بگویند، یا برای یک ثانیه کلا بدن شان را به سمت دیگری بچرخانند و بعد دوباره مشغول طنازی با او بشوند.

به عنوان نمونه، می توانید چیزی شبیه این بگویید:

“موقع گپ زدن با من لازم نیست این قدر تظاهر به خجالتی بودن بکنی چون من همه چیز رو می فهمم.” بلافاصله بعد از گفتن این عبارت، باید فقط برای چند ثانیه کاملا خودتان را از دیدرس او دور کنید و بعد لبخند بزنید و با شوخ طبعی از گوشه ی چشم پشت سرتان را نگاه کنید. تا یک بار دیگر برسد و با آن زن روبه رو شوید، احتمالا دنبال تان راه افتاده است!

در واقع، این هم جزو ساده ترین و در عین حال جالب ترین توصیه ها در مورد درک زبان بدن زنان و حالات چهره ی آنها است که آدم ها باید یاد بگیرند چون برای هر موردی صدق خواهند کرد.

۷. لب گزیدن:

وقتی صحبت از یادگیری درک زبان بدن زنان می شود، این یکی از مرتبط ترین  موارد است. مردان این زبان بدن زنان را بسیار دوست دارند. دلایل آن هم هنوز ناشناخته هستند. در واقع، هیچ چیز برای تحریک تستوسترون خالص در بدن مردان مثل گزیدن ناخودآگاه لب پایین نیست. در صورتی که لب پایین به آرامی با دندان ها گرفته شود، به طرز شهوت انگیزی از لای دندان ها سر می خورد. اگر یک دختر این زبان بدن را به خوبی و ناخودآگاه انجام دهد، می تواند یک مرد را به زانو درآورد. با این حال، اگر این کار خوب انجام نشود، تبدیل به یک تقلید مسخره آمیز خواهد شد.

 

 

منبع: آسمونی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *